Про створення загальнонаціонального страйкового комітету "Заради майбутнього!"

    14 листопада в прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" відбулася прес-конференція на тему "Про створення загальнонаціонального страйкового комітету "Заради майбутнього!". Про створення вперше в історії незалежної України спільного загальнонаціонального страйкового комітету профспілок, самозайнятих і фермерів. Учасники: заступник голови Федерації профспілок України Володимир Саєнко; голова Федерації профспілок Луганської області Валерій Черниш, голова Київської міської організації профспілки працівників освіти і науки України  Олександр Яцунь, правозахисник, директор Інституту профспілкового розвитку Михайло Чаплига; голова ВГО "Союз..

[ Детальніше... ]

Завдання – дійти до людей

А13 Сьогодні розпочався тренінг «Ефективні навички комунікації для профспілкових об'єднань України», організований ФПУ у рамках проекту МОП «Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні».   З вступним словом до учасників - фахівців з комунікацій членських організацій ФПУ і КВПУ - звернувся Голова ФПУ Григорій Осовий. Він побажав успіхів у роботі та висловив сподівання, що під час дискусій і практичних занять буде напрацьований оновлений формат роботи у сфері..

[ Детальніше... ]

Активно використовувати соціальні мережі

А21 Крайні роки спостерігається зростання впливу соціальних мереж на свідомість громадян, в тому числі і на членів профспілок, кількість яких в Федерації профспілок України нараховується понад 4 млн. Соціальні мережі стали відігравати важливу роль у свідомості громадян при формуванні їхньої позиції щодо важливих соціально-економічних та політичних питань. Федерація профспілок України, Профспілка авіабудівників України розуміють, що в умовах зростання ролі електронних комунікацій  важливо та дієво розповсюджувати інформацію саме..

[ Детальніше... ]

АКТУАЛЬНИЙ КОМЕНТАР. Держбюджет-2020 у цифрах

a3ea4c43139cb29d26a248fd8a86ca85   Олег Пендзин, керівник департаменту апарату ФПУ з питань економічного розвитку та ціноутворення, член Економічного дискусійного клубу прокоментував проект Державного бюджету України на 2020 рік. СТН панорама, телеканал «Київ», 05.11.2019 р.   Переглянути відео. Прес-центр ФПУ    

[ Детальніше... ]

ПОДІЯ. На сцені МЦКМ Профспілок України – «Один пояс - один шлях»

   А1  3 листопада у залі Міжнародного центру культури і мистецтв Профспілок України відбулася видатна подія. В  рамках дружби між Китаєм і Україною тут пройшов грандіозний концерт симфонічної музики.  У ньому взяв участь Китайський симфонічний оркестр Чанша - один з видатних професійних оркестрів, який є візитною карткою Китаю. Гастролі цього колективу проходили: у США, Лаосі, Малайзії, Сінгапурі, Таїланді, Монголії, Індонезії та інших країнах світу.   А2 [ Детальніше... ]

ФПУ активна у соціальних медіа

1622613 Час динамічно змінюється і приносить з собою нові комунікаційні технології, які змінюють світ.   В умовах зростання ролі електронних комунікацій, поширення впливу соціальних медіа і на профспілковому діяльність, Федерація профспілок активно задіяла цей інформаційний інструмент, прикладом чого є сторінка ФПУ у мережі Facebook. Закликаємо профактив всеукраїнських профспілок і територіальних профоб'єднань та їх керівників підписатися на сторінку ФПУ в Фейсбуці: https://www.facebook.com/fpsu.administration та     стати     її     активними співавторами.   Про це йдеться..

[ Детальніше... ]

Передплачуємо "Профспілкові вісті"!

 Logo Prof VISTI  ГОЛОВА ФПУ ГРИГОРІЙ ОСОВИЙ ЗВЕРНУВСЯ ДО ГОЛІВ ПРОФКОМІВ ПЕРВИННИХ ПРОФСПІЛКОВИХ ОРГАНІЗАЦІЙ ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ ПЕРЕДПЛАТИ НА ГАЗЕТУ «ПРОФСПІЛКОВІ ВІСТІ»   Шановні колеги!   З кожним днем працівники отримують все нові виклики від влади. Це просування політики транснаціональних корпорацій на лібералізацію трудового законодавства, приватизація державних підприємств, продаж землі, реформування освіти та пенсійного законодавства та інші, які проводяться без врахування інтересів простих українців. Всіма комунікаційними засобами олігархічні групи, що володіють національними..

[ Детальніше... ]

Як правильно підвищувати зарплати вчителів?

IMG 8905   28 жовтня ц.р. в Українському кризовому медіа-центрі відбулася прес-конференція, де обговорювалися питання, які найбільш гостро стоять перед освітянською сферою і потребують свого вирішення. Учасники прес-конференції народні депутати Інна Совсун від фракції «Голос» і Сергій Колібошин від фракції «Слуга народу» - представники профільного Комітету Верховної ради України, Любомира Мандзій, заступник міністра освіти і науки України, і голова Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України..

[ Детальніше... ]

АНОНС. «Профспілки України і новий Трудовий кодекс»

       А21          Сьогодні, 25 жовтня із 20.00 до 21.00 в прямому ефірі на телеканалі ZIK в авторській програмі Наталі Влащенко «Народ проти» візьмуть участь заступник голови Атомпрофспілки Павло Прудніков і керівник Департаменту правового захисту ФПУ Дмитро Лях.            Тема: «Профспілки України і новий Трудовий кодекс».                  Прес-центр ФПУ

[ Детальніше... ]

Архiв
<< < Листопад 2019 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30