Фотоконкурс «Праця, солідарність, Україна – наше життя»

2-2-1   У Федерації профспілок Хмельницької області пройшов фотоконкурс  «Праця, солідарність, Україна – наше життя».   Переможцями стали Олександр Гордієнко – головний спеціаліст обласної організації Профспілки працівників охорони здоров’я України, Катерина Аврамчук,  старша медсестра клініко-діагностичного відділення Полонської ЦРЛ ім.Н.С., Ірина Блажеєва, начальник відділу у справах дітей, молоді і спорту апарату виконкому Дунаєвецької міськради, голова первинної профорганізації, Андрій Кордаш, фотокор Білогірської райгазети «Життя і слово», Роман Уваров, начальник електродільниці..

[ Детальніше... ]

«Політика.UA» за участі Голови ФПУ Григорія Осового

hqdefault   Телеканал «Рада», 27 червня 2019 року, програма «Політика. UA» за участі Голови ФПУ Григорія Осового. Тема: Трудовий кодекс. День Конституції України.   Відеозапис програми можна переглянути тут.   Прес-центр ФПУ

[ Детальніше... ]

Григорій Осовий: «Не можуть бути ціни вільні та захмарні, а зарплати регульованими і заниженими».

Б11   26 червня відбулося засідання Уряду в роботі якого взяв участь представник профспілок у КМУ, голова СПО Григорій Осовий. Серед питань порядку денного, які обговорювалися, одним з найбільш важливих для людей було формування тарифів на електроенергію, опалення та гарячу воду, зокрема на місцевому рівні, а саме введення  граничної межі щодо їх зростання (вартості гігакалорії). Тема функціонування енергоринку напередодні обговорювалася також і серед профспілковців, які представляли практично всі..

[ Детальніше... ]

16 червня – День медичного працівника

МЕД   Шановні спілчани ! Прийміть найщиріші вітання зі словами вдячності за вашу благородну працю, важливу для суспільства. Споконвіку більше за скарби та всілякі надбання цінувалося здоров’я людини. А тому професія лікаря завжди була однією з найнеобхідніших і найшановніших. Саме для неї завжди були, є і будуть актуальними такі поняття, як доброта, гуманність, благородність і професіоналізм. Ви даруєте людям найдорожче – здоров’я, віру та надію. З нагоди свята..

[ Детальніше... ]

Жовтневий палац долучився до благодійної справи

Изображение 1839   Всесвітньовідомий бас, народний артист України Анатолій Кочерга 8 червня 2019 року виступив зі сцени недобудованого Шевченківського культурного центру у м. Канів.   Його сольний концерт «Музика серця» у супроводі Народного оркестру народних інструментів Міжнародного центру культури і мистецтв профспілок України став кульмінацією благодійного фестивалю, що проходив у рамках Міжнародного економіко-гуманітарного форуму Ukrainian ID. Усі зібрані кошти будуть спрямовані на завершення будівництва 35-річного довгобуду Канева - Шевченківського культурного..

[ Детальніше... ]

6 червня – День журналіста України

11-1 Шановні журналісти!   Вітаю вас з професійним святом – Днем журналіста України! Ваша праця потрібна і відповідальна. Від непохитної позиції журналіста залежить вирішення багатьох соціально-економічних проблем згідно з принципами справедливості, демократії та законності.   Робота журналістів профспілкових ЗМІ пов’язана з дослідженням гострих соціальних явищ і тем, тому Ваша праця є вагомою підтримкою людського духу, зміцнення у людях віри та надії у майбутнє. До майстрів пера прислуховуються, вам вірять і..

[ Детальніше... ]

Державна реєстрація професійних спілок

24054-1381493   Інформаційний буклет: «Державна реєстрація професійних спілок»   Переглянути буклет у Word   Головне територіальне управління юстиції у Київській області

[ Детальніше... ]

ВАША ДУМКА ВАЖЛИВА!

08a908713fb91fc3ea0ca3aa2e07400c   Шановні колеги, профспілкові активісти!   Задля визначення та розробки нових дієвих механізмів захисту та відстоювання прав членів профспілок просимо Вас взяти участь у короткому (тільки 3 питання) онлайн-опитуванні в соціальній мережі Фейсбук.   Швидко здійснити опитування можна за посиланням: https://apps.facebook.com/my-polls/vote-for-trade-union-political-party Пройдіть опитування та поділіться з друзями по соцмережі!   Заздалегідь вдячні за участь! Прес-центр ФПУ

[ Детальніше... ]

Григорій Осовий до 100-річчя МОП

157728   Коментар Голови ФПУ Григорія Осового телеканалу ZIK 16 травня 2019 року під час Національної конференції «Майбутнє сфери праці», присвяченій 100-річчю Міжнародної організації праці (МОП).   Відеозапис можна переглянути тут.    IMG 4457 Прес-центр ФПУ

[ Детальніше... ]

ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЯ. Головне – збереження трудового потенціалу країни

Изображение 1522 І досягти цієї благородної мети можливо у тісній співпраці соціальних партнерів – профспілок, влади і роботодавців. Про це йшлося під час прес-конференції в ІА «Укрінформ», що відбулась 25 квітня та була присвячена Всесвітньому дню охорони праці.   До журналістів звернулись Роман Чернега – голова Державної служби України з питань праці; Юрій Кузовий - генеральний директор Директорату норм та стандартів гідної праці Міністерства соціальної політики України; Сантуш..

[ Детальніше... ]

Архiв
<< < Липень 2019 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31