1 2

 

На виконання рішень VIІ З’їзду ФПУ підготовлено і затверджено Радою ФПУ Стратегію інформаційної діяльності Федерації профспілок України на 2018–2021 рр., реалізуються заходи затверджені Президією ФПУ спрямовані на налагодження системи скоординованого і дієвого використання комунікаційних можливостей профспілок.

 

Інформаційна співпраця ФПУ з членськими організаціями здійснюється через поширення актуальних матеріалів про діяльність ФПУ, її членських організацій у форматі прес-релізів, аналітичних матеріалів, інформаційних повідомлень для відповідальних за інформроботу в членських організаціях, які розміщують інформацію на власних сайтах і в профспілкових ЗМІ, а також оперативно отримують інформацію через систему «Профтелеграф».

Щотижня поширюється Дайджест новин ФПУ. Інформування і зворотний зв'язок забезпечується через Офіційний веб-портал ФПУ. Членським організаціям надається методична допомога та інформаційна підтримка протестним публічним діям, які вони проводять.

Незважаючи на всі економічні виклики газета «Профспілкові вісті» і журнал «Бібліотечка голови профспілкового комітету» забезпечують донесення слово правди про профспілки до масових аудиторій.

На постійній основі здійснюється взаємодія зі ЗМІ

   1. Телерадіоорганізаціями: парламентським телеканалом «Рада», 5-й канал, 1+1, 112-й канал, ICTV, NewsOne, Інтер, UA:Перший (суспільне телебачення), Громадське телебачення, Прямий, НТН, Перший діловий, Економічний вісник, Еспресо, 24 канал, СТБ, Радіо "Київ".

   2. Друкованими виданнями: парламентська газета «Голос України», газета «Урядовий кур’єр», газета "Сегодня", газета «Кадровик».

   3. Із інформаційними агенціями та Інтернет-виданнями: Інтерфакс Україна, УНІАН, Укрінформ, Українські новини, УНН, Репортер, Статус кво, Схід інфо, 4-влада, ForUm, Lenta.ua, Апостроф, Аналітик, Главком, Голос.UA, Інтерньюз Україна, ЛігаБізнесІнформ, Ракурс, Ура-інформ, Експрес інформ та інші.

   Протягом року Голова ФПУ Осовий Г.В. взяв особисту участь як спікер у 12 телеефірах і 18 виступах на радіо.

На регіональному та місцевому рівнях відповідальні територіальні профоб’єднання співпрацюють з філіями Суспільного телебачення та радіомовлення, відповідно до укладених договорів, випускають власні програми та беруть участь у суспільно-політичних програмах.

 

 Прес-центр ФПУ