Профспілки закликають проголосувати на європейських виборах - за більш справедливу Європу, за демократію і соціальну справедливість

ETUC Congress 2019 group 23 травня, в день початку виборів до Європарламенту (голосування проводиться у Нідерландах і Великобританії), профспілки нагадують усім громадянам, що вони повинні прийти на виборчі дільниці, і проголосувати за кандидатів і партії, які будуть працювати заради більш справедливої Європи, демократії та соціальної справедливості.   Свій заклик профспілкові лідери проголосили на 14-му Конгресі Європейської конфедерації профспілок, що проходить у Відні і зібрав близько 1000 профспілкових діячів..

[ Детальніше... ]

Григорій Осовий виступив на міжнародній конференції, присвяченій питанням демократії

IMG 3651   Віце-президент МКП, Голова ФПУ Григорій Осовий продовжує брати участь  у роботі 14-го Конгресу ЄКП, що відбувається цими днями у Відні.   23 травня пізно ввечері він виступив на міжнародній конференції, присвяченій питанням демократії.    Профспілковий очільник мав робочі зустрічі з Головою Американської федерації праці-Конгресу виробничих профспілок Трамкою та Генеральним секретарем МКП Ш.Барроу. Під час зустрічей йшлося про надання солідарної підтримки українським профспілкам, більш тісну інтеграцію профспілок..

[ Детальніше... ]

Брифінг для ЗМІ: перше слухання у справі про майбутнє соціального діалогу

0d003bdf 23 травня Європейська федерація профспілок працівників громадського обслуговування (ЕФПОО) постане перед Генеральним судом Європейського союзу з позовом на Єврокомісію за порушення законодавства про соціальний діалог (стаття 155.2 ДФЕС).   Європейська профспілкова організація вперше судиться з Єврокомісією у справі, яка стосується соціальної політики. ЕФПОО подала в суд на Єврокомісію 15 травня 2018 року. Рік по тому вона вперше бере участь в судовому засіданні. ЕФПОО вимагає скасувати безпрецедентне рішення, прийняте Єврокомісією...

[ Детальніше... ]

14 Конгрес – вступна промова Лукі Вісентіні, Генерального секретаря ЕКП

1c715937 Шановні товариші та друзі! Шановні делегати та колеги! Поважні представники органів влади!   Дуже приємно вітати всіх вас на 14-му Конгресі Європейської конфедерації профспілок! Ми проводимо наш Конгрес за кілька днів до європейських виборів, в дуже критичний момент для Європи і трудящих - ці вибори стануть поворотною точкою або в сторону більш соціальної Європи, або в сторону занепаду Європейського Союзу. Європейський Союз і наша демократія знаходяться під тиском. Ми бачимо підйом крайнє..

[ Детальніше... ]

Конгрес ЄКП закликає Єврокомісію дотримуватися положень Договору ЄС щодо соціального діалогу

a0f66182 Висловлюючи категоричну підтримку працівників, державних службовців та їхніх профспілок у секторі центральних органів влади, Конгрес Європейської конфедерації профспілок назвав неприпустимими спроби Комісії відхилити угоду, укладену між соціальними партнерами.   Такий прояв підтримки – у вигляді надзвичайної резолюції, прийнятої на Конгресі ЄКП у Відні – було продемонстровано напередодні відкритих слухань у Європейському суді 23 травня. Суд розглядатиме справу ЄФПГО проти Європейської комісії (T-310/18: позов подано 15 травня 2018..

[ Детальніше... ]

Конгрес ЄКП розпочався словами вдячності Юнкеру і виступом Кошти

db37e630 21 травня 2019 року, у день відкриття Конгресу Європейської конфедерації профспілок – наймасштабнішого європейського зібрання лідерів національних профспілок за чотирирічний період – Генеральний секретар ЄКП Лука Вісентіні подякував президенту Європейської комісії Жан-Клоду Юнкеру за порятунок «соціальної Європи», термін повноважень якого закінчується, і обговорив з Прем'єр-міністром Португалії Антоніу Коштою необхідність оновлення соціального договору для Європи.   У своєму вступному слові Лука Вісентіні, звертаючись до Жан-Клода Юнкера, зазначив, що..

[ Детальніше... ]

Майбутнє людства пов'язане з досягненням соціальної справедливості

IMG 4492   Сьогодні у Києві у Будинку профспілок відбулась Національна конференція «Майбутнє сфери праці», приурочена до 100-річчя Міжнародної організації праці (МОП).    У заході взяли участь представники міжнародних організацій - директор Бюро МОП з питань діяльності трудящих Марія Хелена Андре, - головний спеціаліст з питань діяльності трудящих офісу МОП у Будапешті Магнус Берг, - Голова Державної служби України з питань праці Роман Чернега, - Національний координатор МОП в Україні..

[ Детальніше... ]

Делегація ФПУ бере участь у 52-му з’їзді Загальної конфедерації праці Франції

IMG 20190513 142416    13-17 травня 2019 року у м. Діжон (Франція) проходить 52-й з’їзд Загальної конфедерації праці (ЗКП) Франції, у якому беруть участь 1500 делегатів та понад 100 представників національних профцентрів країн Африки, Азії, Америки та Європи, у тому числі Федерації профспілок України, міжнародних і регіональних профцентрів, а також міжнародних організацій. 12 травня, напередодні з’їзду відбулася Міжнародна конференція на тему: «Майбутнє праці», під час якої пройшли..

[ Детальніше... ]

Європейська конфедерація профспілок - 14-й Конгрес

Squared cover 14-й Конгрес Європейської конфедерації профспілок (ЄКП) відбудеться з вівторка 21 по п'ятницю 24 травня 2019 року в м. Відень, Австрія.     У Конгресі візьмуть участь понад 600 національних делегатів від профспілок, включаючи генеральних секретарів або президентів близько 90 національних профспілок з 38 європейських країн, 10 європейських галузевих федерацій профспілок та спеціальних гостей з Європи та інших країн, у тому числі прем’єр-міністр Португалії Антоніу Кошта, Президент Австрії..

[ Детальніше... ]

Первомай 2019 - В 100 лет МОТ должна переосмыслить свое предназначение

b67f9de8 1 мая мы призываем Международную организацию труда (МОТ) сохранять верность своим истокам и ценностям. Чтобы быть актуальной, востребованной и устанавливать правила для труда в будущем, мы должны обеспечить, чтобы МОТ оставалась независимой от интересов частного капитала.   В этом году Международный день трудящихся совпадает со 100-летием Международной организации труда. Это успешное долголетие нельзя игнорировать, особенно если учесть, как мир и мир труда изменились с тех давних пор...

[ Детальніше... ]

Більше статей...

 1. МІЖНАРОДНІ КОНТАКТИ. Розвиваючи співробітництво
 2. Звернення Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС та Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного партнерства, а також їх організацій-учасниць до кандидатів у Президенти України
 3. Голова ФПУ Григорій Осовий виступив з доповіддю про дотримання прав профспілок
 4. ДЕЛЕГАЦІЯ ФПУ БЕРЕ УЧАСТЬ У РЕГІОНАЛЬНОМУ ФОРУМІ З ПИТАНЬ СТАЛОГО РОЗВИТКУ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ЕКОНОМІЧНОЇ КОМІСІЇ ООН
 5. Профспілки – провідники цілей сталого розвитку у глобальному світі
 6. З ПОЛІВ 63-Ї СЕСІЇ КОМІСІЇ ООН ЗІ СТАНОВИЩА ЖІНОК
 7. 63-Я СЕСІЯ КОМІСІЇ ООН ЗІ СТАНОВИЩА ЖІНОК ТРИВАЄ
 8. РОЗПОЧАЛА РОБОТУ 63-Я СЕСІЯ КОМІСІЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ОБ’ЄДНАНИХ НАЦІЙ ЗІ СТАНОВИЩА ЖІНОК
 9. Лист-подяка українським профспілкам
 10. УКРАЇНА – ЄС. Григорій Осовий: «Нам разом треба вирішувати дуже багато актуальних питань, зокрема щодо захисту соціально-економічних прав працівників»
 11. Достигнуто соглашение о Европейском органе по вопросам труда
Архiв
<< < Травень 2019 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31