Новый состав Еврокомиссии вселяет надежду на социальный прогресс

More democracy banner 0   Объявленное сегодня распределение портфелей в новом составе Еврокомиссии вселяет надежду, что ЕС сможет добиться социального прогресса в течение следующих пяти лет – пришло время правильным людям проводить правильную политику.   Европейская конфедерация профсоюзов (ЕКП) приветствует тот факт, что предлагаемый состав Комиссии является гендерно сбалансированным и на ведущих ролях в нем поставлены политики, которые понимают потребности трудящихся.   Но ЕКП будет очень внимательно следить за тем, как руководство..

[ Детальніше... ]

Всесвітній день за гідну працю, 7 жовтня 2019 року - «Інвестиції в сферу догляду для забезпечення гендерної рівності»

А1 У цьому році вже вдванадцяте 7 жовтня відзначатиметься Всесвітній день за гідну працю. Починаючи з 2008 року мільйони людей взяли участь у різноманітних профспілкових заходах з нагоди цього дня, і в цьому році 7 жовтня знову є днем мобілізації спілчан по всьому світі, днем, коли профспілки різних країн єдиним фронтом піднімаються на захист гідної праці. Гідна праця має зайняти центральне місце в політиці уряду з..

[ Детальніше... ]

Інформатизація сфери праці – виклики для профспілок

Изображение 2185   Яким чином цифровізація впливає на ринок праці? Чи можливо в умовах цифрового суспільства захистити права працівників? На ці та інші питання буде віднайдено відповіді у ході реалізації проекту «Цифровий ринок праці Дунаю» (DigiLaMa) за фінансування Міністерства соціальних та трудових питань Австрії.   Федерації профспілок України колеги з Об’єднання профспілок Австрії запропонували взяти участь у зазначеному проекті, на що отримали згоду, а сьогодні, 27 серпня, у Києві,..

[ Детальніше... ]

Місія профспілок – боротьба з соціальною несправедливістю

Изображение 1762   Голова ФПУ Григорій Осовий 5 серпня у Будинку профспілок провів робочу зустріч з директором Представництва Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні та Білорусі Марселем Рьотігом.   Відбувся обмін думками з широкого спектру соціально-економічних питань, обома сторонами висловлено ініціативи щодо напрямів подальшої співпраці. В обговорення взяли участь заступник Голови ФПУ Євген Драп’ятий, голова Всеукраїнської профспілки виробничників і підприємців Наталія Землянська, голова Молодіжної Ради ФПУ Володимир Ворох, відповідальні працівники..

[ Детальніше... ]

Які партії обіцяють привести Україну в ЄС?

А4   Партії «Голос», «Європейська солідарність» та «Слуга народу» мають найбільш проєвропейські передвиборчі програми, зорієнтовані на реформи в рамках Угоди про асоціацію. Аутсайдерами євроінтеграційного рейтингу стали «Радикальна партія Олега Ляшка» та «Опозиційна платформа ­– За Життя». Про це говориться в дослідженні передвиборчих програм, яке 16 липня в Українському кризовому медіа-центрі презентували експерти Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС та Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного партнерства..

[ Детальніше... ]

Забезпечити всім справедливу частку багатств, які ми створюємо

IMG 3862 Сьогодні у Будапешті розпочав свою роботу літній саміт Пан’європейської регіональної ради Міжнародної конфедерації профспілок, до якої входять 89 національних профцентрів, які є членами МКП. ПЄРР активно співпрацює з глобальними профспілковими федераціями на міжнародному рівні і європейськими галузевими федераціями - на рівні Європи. Генеральним секретарем ПЄРР є Генеральний секретар ЄКП.   На саміті виступили віце-президент Міжнародної конфедерації профспілок, Голова Федерації профспілок Україні Григорій Осовий, субрегіональний секретар Інтернаціоналу..

[ Детальніше... ]

Міжнародна зустріч

Изображение 1523   Голова ФПУ Григорій Осовий провів робочу зустріч з Генеральним секретарем Інтернаціоналу будівельників і деревообробників BWI.   На запрошення Голови ЦК Профспілки працівників будівництва і промисловості будівельних матеріалів України Василя Андреєва та за попередньою домовленістю із Головою ФПУ Григорієм Осовим в Україну завітав Генеральний Секретар Інтернаціоналу будівельників і деревообробників BWI Амбет Юсон (Ambet Yuson). Основною метою візиту був огляд відновленого після пожежі 2014 року Будинку профспілок та зустріч..

[ Детальніше... ]

Хорошо функционирующая многосторонняя система - ключ к справедливому будущему труда

wcms 710962   Выступавшие на тематическом форуме рассмотрели, что необходимо сделать на международном и региональном уровнях для сокращения неравенства и как многосторонняя система может работать более согласованно для достижения этой цели. Дискуссия состоялась на столетней конференции Международной организации труда. | 18 июня 2019  Фотоальбом и видеозапись форума ЖЕНЕВА (Новости МОТ) Участники дискуссии на форуме, проходившем во время столетней Международной конференции труда, рассказали о том, как недавние волны глобализации..

[ Детальніше... ]

Форум бизнес для достойного труда

    Роль частного сектора в формировании будущего мира труда и наилучшие способы стимулирования развития устойчивых предприятий были освещены в ходе дискуссии на Международной конференции труда (ILC). Тематический форум высокого уровня был одним из мероприятий 100-летней конференции МОТ, посвященной 100-летию МОТ. 18 июня 2019 года wcms 710990  Фотоальбом и видеозапись форума ЖЕНЕВА (Новости МОТ). Представители организаций работников и работодателей, а также гражданского общества подчеркнули важнейшую роль, которую должен играть частный сектор в формировании..

[ Детальніше... ]

Роза Паванелли выступает на пленарном заседании Международной конференции труда в Женеве

65   Выступление Розы Паванелли 14 июня Сайт PSI   В 1930 году Кейнс предсказал для 21-го века «возраст досуга и изобилия» с 15 часовой рабочей неделей благодаря новым технологиям. В 1980 году Андре Горз (французский социальный и экономический теоретик -ВШ) заявил, что «мир, где будет упразднена работа… уже создается… То, каким образом следует управлять…, будет главной политической проблемой в ближайшие десятилетия». РЕАЛЬНОСТЬ СОСТОИТ В ТОМ, ЧТО ВСЕ ЕЩЕ НЕВОЗМОЖНО ВООБРАЗИТЬ..

[ Детальніше... ]

Більше статей...

 1. Міжнародна конференція праці з нагоди сторіччя – що побачимо
 2. Роза Паванеллі: Сила громадського обслуговування в перерозподілі багатства
 3. Президент Ірландії на відкритті Конгресу ЕФПОО закликав профспілки до активних дій
 4. Делегати ЄФПГО борються за справедливе майбутнє для всіх
 5. ФПУ опановує сучасні методи роботи разом з МОП
 6. Лука Вісентіні переобраний Генеральним секретарем ЄКП, а Лоран Бергер обраний Президентом ЄКП
 7. Профспілки закликають проголосувати на європейських виборах - за більш справедливу Європу, за демократію і соціальну справедливість
 8. Григорій Осовий виступив на міжнародній конференції, присвяченій питанням демократії
 9. Брифінг для ЗМІ: перше слухання у справі про майбутнє соціального діалогу
 10. 14 Конгрес – вступна промова Лукі Вісентіні, Генерального секретаря ЕКП
 11. Конгрес ЄКП закликає Єврокомісію дотримуватися положень Договору ЄС щодо соціального діалогу
Архiв
<< < Вересень 2019 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30