А17

Сьогодні, 21 жовтня 2019 року, розпочався семінар-навчання з питань охорони праці технічних інспекторів праці та інших представників профспілок, який проходитиме у Будинку профспілок до 25 жовтня 2019 року.

Кількість слухачів семінар-навчання 65 осіб, які приїхали з усіх куточків України, зокрема, з м. Львова та Львівської області, м. Дніпра та Дніпропетровської області, Донецької та Луганської областей, м. Харкова та Харківської області, м. Миколаєва, м. Нікополя, м. Полтави, м. Запоріжжя,                   м. Києва та Київської області.

На запрошення Федерації профспілок України спікерами на семінар-навчанні виступлять представники Державної служби України з питань праці, ДУ «Інститут медицини праці ім. Ю.І. Кундієва НАМН України», Інституту державного управління у сфері цивільного захисту, Європейського співтовариства з охорони праці ESOSH, НВЦ «Професійна безпека»,  а також міжнародні експерти.

Потягом навчання планується відвідування слухачами ДП «Антонов» та тренінг з надання домедичної допомоги.

Керівник департаменту охорони праці Федерації профспілок України Юрій Андрієвський розпочав семінар-навчання з охорони праці та у своєму виступі довів до відома присутніх сучасні загрози і виклики у сфері забезпечення охорони здоров’я та безпеки праці в Україні,  пропозиції ФПУ щодо їх вирішення.

Семінар - навчання з охорони праці завершиться 25 жовтня 2019 року перевіркою знань слухачів необхідних законодавчих та нормативно-правових актів з питань охорони праці.

 

Департамент охорони праці аппарату ФПУ

 

А18

 

А19

 

А20

 

А22

 

А21