received 1626314520754022

 

Продовжується інформаційна кампанія з питань протидії незадекларованій праці, до якої профспілки долучилися в рамках проекту Міжнародної організації праці «Зміцнення системи інспекції праці і механізмів соціального діалогу».

В ході практичного семінару для первинних профспілкових організацій Луганщини, який проводився 22-23 вересня 2017 року в Кремінському районі області Центральним комітетом Профспілки працівників будівництва і промисловості будівельних матеріалів України, профспілкові активісти були поінформовані про негативні наслідки               незадекларованої праці в Україні.

Учасники семінару висловили стурбованість масштабами цього явища в сфері будівництва, обговорили існуючі ризики для громадян, які не оформлюють офіційно трудові відносини з роботодавцями, погоджуються на отримання заробітної плати «у конвертах».

На семінарі за допомогою заступника керівника департаменту правового захисту, заступника головного правового інспектора праці ФПУ Сидоряк І. Г. профспілковці навчилися протидіяти порушенням трудових прав, організовувати та здійснювати у первинних профспілкових організаціях заходи громадського контролю за додержанням законодавства про працю, вирішувати індивідуальні та колективні трудові спори.

 

20170923 155000

 

received 1626311997420941

 

Департамент правового захисту ФПУ