Офіційний сайт Центру соціальних послуг ФПУ

karta 1 ТИСНУТИ ТУТ - Офіційний сайт Центру соціальних послуг ФПУ

[ Детальніше... ]

Дмитрий Дорин о новых возможностях социального профсоюзного билета

karta oborot На сегодняшний день в Минюсте зарегистрировано более сотни профсоюзных организаций, в которых состоят миллионы граждан Украины. Однако профсоюзная организация на частном предприятии – для Украины явление нераспространенное. Во всем мире именно профсоюзы являются мощным инструментом правовой защиты работников, да и в Украине у профсоюзных организаций высокий уровень влияния, а членство в профсоюзах дает массу преимуществ, в том числе в вопросе отдыха и оздоровления. Новый..

[ Детальніше... ]

Запоріжці розглядають проект «Соціальний профспілковий квиток»

IMG 9252       Запорізька обласна рада професійних спілок спільно з ТОВ «Центр соціальних послуг» 17 вересня 2018 року провели презентацію та обговорення впровадження в дію проекту «Соціальний профспілковий квиток». Про його можливості розповіли координатор програми від ФПУ Дорін Дмитро Павлович та директор Центру соціальних послуг Лунга-Федорович Яна Дмитрівна.   На заході були присутні більше 80-ти профспілкових лідерів первинних та обласних профспілкових організацій, з яких майже 40 учасників брали участь..

[ Детальніше... ]

На Миколаївщині отримано перший соціальний профспілковий квиток!

13.09.18   У Миколаївській обласній раді профспілок відбувся обласний постійно діючий семінар «Соціальний профспілковий квиток» для голів обласних галузевих та первинних профспілкових організацій. Презентацію програми провели директор ТОВ «Центр соціальних послуг» Яна Лунга-Федорович та координатор Центру соціальних послуг від ФПУ Дмитро Дорін, які розповіли про переваги соціального профспілкового квитка та послуги, які можуть отримати його власники. А вже 13 вересня п.р. в облпрофраді відбулося вручення першого в..

[ Детальніше... ]

Профспілки Хмельниччини. У ногу з часом

IMG 8827 1   Соціальний профспілковий квиток   Постановою Президії ФПУ № П-14-20 від 23.03.2018 «Про впровадження соціальної картки члена профспілки» затверджено Календарний план реалізації цільової програми «Розвиток соціальної картки члена профспілки» на 2018-2020 роки.   Для ознайомлення з цією профспілковою ініціативою у ФП області відбулася зустріч Голови ФП Хмельницької області Геннадія Харьковського, профлідерів з координатором проекту Дмитром Доріним, директором ТОВ «Центр соціальних послуг» Яною Лунга-Федорович і представником зі страхової..

[ Детальніше... ]

Презентація Соціального профспілкового квитка в Черкасах

ПЕТЯ 28 серпня поточного року в Федерації профспілок Черкаської області проведено презентацію Проекту «Соціальний профспілковий квиток» Федерації профспілок України для профспілкового активу області. Презентацію провели директор Центру соціальних послуг ФПУ Яна Лунга-Федорович та координатор Проекту Дмитро Дорін. На Черкащині вже досить успішно реалізовано попередній Проект ФПУ «Соціальна картка» членами профспілок освітянської галузі. Спілчанами відзначено можливості оперативного отримання юридичної, консультативної допомоги через гарячу лінію «СALL – центру» та..

[ Детальніше... ]

СОЦІАЛЬНИЙ ПРОФСПІЛКОВИЙ КВИТОК ВІДКРИВАЄ НОВІ МОЖЛИВОСТІ

Новый рисунок Центр соціальних послуг ФПУ, який опікується випуском і забезпечує функціонал Соціального профспілкового квитка зробив черговий крок уклавши Меморандум з австрійською компанія ПП «AMIК Україна» про запровадження для власників квитків нової програми лояльності та підтримки в мережі  АЗС АМІК по всій Україні.   Згідно Меморандуму, ПП «AMIК Україна» взяла на себе зобов’язання надавати членам профспілок по пред’явленню Соціального профспілкового квитка та зчитування штрих-коду такі знижки: - 3% від..

[ Детальніше... ]

Соціальний профспілковий квиток: переваги та перспективи

Изображение 085   Центром соціальних послуг для працівників апарату ФПУ 31 липня презентовано Соціальний профспілковий квиток.   Директор Центру Яна Лунга-Федорович розповіла присутнім про можливості, які відкриває Соціальний профспілковий квиток та додаткові економічні бонуси і переваги, які можна отримати, скориставшись ним. Координатор проекту від ФПУ Дмитро Дорін, продовживши презентацію зазначив, що Соціальний профспілковий квиток розроблений з використанням сучасних цифрових технологій і виконує важливу функцію - підтверджує членство в профспілці, і..

[ Детальніше... ]

ЗАХИСТ І МОТИВАЦІЯ

DSC 1009   На черговому засіданні президії Дніпропетровського обласного об’єднання профспілок було розглянуте питання про впровадження «Соціальної картки члена профспілки». Метою цього заходу, як відзначив голова облрофцентру В.Дубіль, є посилення соціального захисту трудящих та підвищення мотивації профспілкового членства і здійснюється відповідно до пункту 32 Стратегії діяльності Федерації профспілок України на 2016-2021 роки «Європейський вибір», затвердженої постановою VІІ З’їзду ФПУ № 7з-3 від 24.03.2016 р., постанови Президії ФПУ від..

[ Детальніше... ]

Профспілка стає сервісною

img 5109 Часто чуємо від членів профспілки просте питання: «А що мені дає ця профспілка?» - і не завжди можемо дати просту відповідь щодо правового чи соціального захисту, участі профспілок в поліпшенні умов праці і ще багато про що, чого не можна спробувати на дотик чи смак. Нарешті на це просте питання ми зможемо не лише давати просту відповідь а й вручити кожному маленький шматочок голубого пластику,..

[ Детальніше... ]

Архiв
<< < Листопад 2018 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30