Відбулося засідання правління Фонду соціального страхування України

se

 

 

8 лютого 2017 року відбулося позачергове засідання правління Фонду соціального страхування України, на якому розглядалися і були прийняті рішення стосовно: внесення змін до Статуту Фонду соціального страхування України, затвердження граничної  чисельності працівників  Фонду соціального страхування України, структури органів Фонду та створення робочих органів, умови оплати праці та схеми посадових окладів працівників органів Фонду, встановлення розміру допомоги на поховання, схвалення проекту бюджету Фонду соціального страхування України на 2017 рік та інші.

Більшість питань було внесено на розгляд правління Фонду у зв’язку із набранням чинності з 1 січня ц.р. Закону України від 06.12.2016 № 1774-VІІІ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України».

Гранична чисельність працівників Фонду соціального страхування України, структура органів Фонду затверджені з урахуванням об’єднання двох фондів соціального страхування. При цьому виконавчій дирекції Фонду доручено внести пропозиції щодо суттєвого скорочення граничної чисельності працівників і забезпечити їх розгляд на засіданні правління Фонду до кінця ІІ кварталу 2017 року. Термін дії зазначеної постанови – до 1 вересня 2017 року.

Правлінням затверджені пропозиції виконавчої дирекції Фонду щодо умов оплати праці та схеми посадових окладів працівників органів Фонду. При цьому за пропозицією сторони роботодавців правлінням Фонду дано доручення Виконавчій дирекції Фонду оприлюднювати інформацію про рівень заробітної плати її працівників у ЗМІ.

Протягом останніх 5 років розмір допомоги на поховання для застрахованих осіб не переглядався та становив 2 200 грн., що зважаючи на ріст цін на товари та послуги – не відповідає вимогам часу. Правління Фонду прийняло рішення про підвищення з 1 березня 2017 року допомоги на поховання застрахованих осіб (крім потерпілих на виробництві) – до  4 100 грн.

Виконавча дирекція Фонду надала правлінню проект бюджету Фонду, в якому прогнозовані загальні доходи Фонду складуть 17 млрд.грн., разом коштів з урахуванням залишку  коштів на початок року – 20,1 млрд.грн. (що на 3 млрд.грн. більше ніж заплановано бюджетом 2016 року), а видатки – 18,6 млрд.грн. (на 1,7млрд.грн більше ніж у 2016 році). Запланованих коштів буде достатньо для здійснення страхових виплат і соціальних послуг своєчасно і в повному обсязі.

Правлінням погоджено призначення керівників обласних управлінь виконавчої дирекції Фонду та м.Києва.

З метою активізації процесу об’єднання фондів соціального страхування та цільового використання страхових коштів правління Фонду надало доручення Виконавчій дирекції Фонду підготувати та внести на чергове засідання правління, яке необхідно провести найближчим часом, питання щодо розгляду проблемних питань, які виникають при реорганізації фондів соціального страхування, розгляду звітів цих фондів соціального страхування стосовно цільового використання страхових коштів протягом 2016 року та виконання комісіями з реорганізації фондів свої повноважень.

 

Управління соціального страхування і

пенсійного забезпечення апарату ФПУ

Архiв
<< < Серпень 2019 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31