Соціальний діалог в Україні – під контролем глобальних профспілок

IMG 8523   Стурбованість рівнем розвитку соціального діалогу в Україні, численними випадками порушення законних прав та інтересів працівників, готовність надати необхідну допомогу в налагодженні відносин між соціальними партнерами висловили заступник Генерального секретаря Міжнародної конфедерації профспілок (МКП) Яп Вінен та представник глобальної профспілки «IndustriALL» Вадим Борисов під час зустрічі в Міністерстві соціальної політики.   Своїми думками з цього приводу поділилися держсекретар міністерства Віктор Іванкевич, голова СПО об’єднань профспілок, Голова..

ФОРУМ. Відповідати вимогам часу, підвищувати ефективність дій

  IMG 8329   Сьогодні успіх профспілкової діяльності у величезній мірі залежить від власної організованості, внутрішньої стабільності та фінансової незалежності. Чим краще, професійніше працюють виборні колегіальні органи, тим вище рівень захищеності членів Профспілки. На цьому наголошували делегати VI з’їзду Профспілки працівників атомної енергетики та промисловості України, що відбувся 24 березня у Києві.   IMG 8331 У звітній доповіді Центрального комітету Атомпрофспілки, з якою виступив Голова..

ДИСКУСІЯ. Чи можливі в Україні страйки?

  IMG 8159   Останнім часом все частіше доводиться чути про те, що складні соціально-економічні умови в країні можуть викликати не тільки масові акції трудящих, а й страйки. Наскільки це реально, яка законодавча база і які механізми для їх проведення? Відповіді на ці актуальні питання шукали учасники дискусії «Чи можливі в Україні страйку?», яка організована Федерацією профспілок України при підтримці Фонду Фрідриха Еберта та відбулася 22 березня в..

ЗАЯВА Федерації профспілок України щодо стану безпеки праці в Україні

1425487405 04032015-chahta7 balavana.ru   В умовах фінансово-економічної кризи, обмеження бюджетного фінансування, дерегуляції державного нагляду в Україні склалася надзвичайна ситуація з безпекою та умовами праці на більшості підприємств, особливо державних та підприємствах середнього і малого бізнесу.   Жахлива аварія, що сталась 2 березня 2017 року на шахті «Степова» ВАТ «Львіввугілля», своєю масштабністю вразила все українське суспільство. Водночас стан забезпечення безпеки праці на державних вугільних підприємствах такий, що виникнення подібних аварій..

ПРЕЗИДІЯ ФПУ. Бути в авангарді боротьби за права людини праці

  IMG 8009 Важливі питання розширення та поглиблення соціального діалогу, забезпечення ефективного захисту законних прав та інтересів людини праці, розвитку профспілкового руху, зміцнення організаційної, матеріальної та майнової бази профспілок обговорено 16 березня під час засідання Президії Федерації профспілок України. У ході гострої, конструктивної та змістовної дискусії учасники цього заходу шукали та знаходили відповіді на актуальні питання сьогодення, наприклад, якими мають бути дії профспілок в складних соціально -..

Проект Трудового кодексу України вийшов на фінішну пряму

150301     15 березня профільний Комітет Верховної Ради України з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення розглянув пропозиції тристоронньої робочої групи щодо врахування поправок народних депутатів  до проекту Трудового кодексу №1658 під час підготовки його до другого читання.   Нагадаємо, що Спільний представницький орган всеукраїнських профоб’єднань голосами чотирьох із п’яти об’єднань підтримав проект Кодексу, схвалений у першому читанні, і делегував своїх представників до складу тристоронньої робочої групи з..

Профспілки – за справедливі тарифи та гідну оплату праці

  IMG 7922 15 березня під головуванням Першого заступника Голови СПО об’єднань профспілок, заступника Голови ФПУ Олександра Шубіна відбулось розширене засідання Робочої групи СПО об’єднань профспілок з розгляду документів щодо питань зміни діючих тарифів (цін) для населення. У ході засідання розглянуто проект Наказу Мінінфраструктури «Про затвердження Тарифів на приймання та доставку вітчизняних періодичних друкованих видань за передплатою». Представники УДППЗ «Укрпошта» проінформували присутніх про ситуацію з передплатою вітчизняних..

УВАГА – БЕЗЗАКОННЯ! Приміщення Чернігівського навчально-методичного центру профспілок намагаються відібрати, а навчальний заклад — виселити

ЦЕНТР1  У лютому поточного року на адресу Навчально-методичного центру (НМЦ) профспілок надійшла позовна заява до Господарського суду Чернігівської області. Позов поданий Фондом державного майна України, який просить суд виселити підприємство із займаної будівлі.   Ще в 2011 році (за часів генерального прокурора Пшонки) прокуратура подала перший позов проти навчального центру. І, на жаль, у 2015 році Вищий господарський суд України постановив визнати право власності на будівлю, яку використовує..

Дитячому оздоровленню – особливу увагу профспілок

ДЕ   Нині нагальною потребою для дитячих оздоровчих таборів та профспілкових організацій України є здійснення заходів, які б могли стримати вартість дитячої оздоровчої путівки. Адже прогнозується, що у 2017 році вона ще зросте на 25-30 % і стане фінансово недоступною для більшості батьків через їхню неспроможність оплатити високу вартість дитячої путівки. Такі факти наводилися під час робочої наради щодо проблемних питань з оздоровлення дітей влітку 2017 року,..

9 березня - День народження ТАРАСА ШЕВЧЕНКА

f3ace2d9f40eb87d0c95139bc163a482622d8738   «Пізнайте правду і вона вас визволить» Слова із Євангелія.   Цього року в час Великого Посту, сповіді, покаяння, прощення, очищення і приготування до Великого Дня, cпочатку розп’яття і слідом Воскресіння Ісуса Христа, ми відзначаємо 203 річницю з Дня народження Тараса Шевченка.  Чи є випадковістю це поєднання? Ні. Це, знак, містика яка позначена одним числом 33 (тридцять три). У тридцять три Ісуса Христа - Сина Божого за правду яку прорік тодішнім фарисеям..
Архiв
<< < Березень 2017 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 29 30 31