ІІІ Всеукраинский слет профгрупоргов ПМГУ

3 slet profgruporg 1 20170920 1180152832     19 сентября 2017 года в актовом зале Дома союзов (г. Днепр) прошел ІІІ Всеукраинский слет профгрупоргов ПМГУ. В нем приняли участие более 300 человек, представляющих 73 первичные организации нашего Профсоюза из разных регионов Украины. Лидеров профгрупп, а также приехавших поддержать своих активистов председателей профкомов и территориальных комитетов, приветствовали председатель ЦК ПМГУ С.Комышев, его заместители А.Рябко и В.Чумаченко, глава Днепропетровского областного объединения..

РЕПОРТАЖ. «Дайте нам работать!, Мы отсюда не уйдем!, Лицензию без коррупции!»

Изображение 450   Такі гасла скандують сьогодні, 20 вересня, біля будівлі Державної служби геології та надр України кілька сотень представників трудового колективу та профспілкової організації ПАТ «ЄВРАЗ-Суха балка».   Гірники позбавлені законного права працювати на рідному підприємстві через свавілля чиновників Держгеонадра, які усупереч усіх законних підстав, зокрема рішенню Вищого адміністративного суду, не подовжують строк дії ліцензії на діяльність шахт імені Фрунзе і Ювілейна та не видають її. Сьогодні вже другий..

ПЛЕНУМ ЦК. Галузевій угоді – соціальну спрямованість та надійний захист працівників

АВ1     Голові Профспілки Михайло Козичу вжити невідкладних заходів щодо укладення до 1 грудня 2017 року нової Галузевої угоди та добитись покращення в ній показників, особливо з питань оплати праці. Таким є один з пунктів постанови ЦК Профспілки авіапрацівників України, пленум якого відбувся в Одесі.   У доповіді Голови Профспілки Михайло Козича «Підсумки виконання Галузевої угоди і колективних договорів на підприємствах, організаціях цивільної авіації та завдання профспілкових..

ЗВЕРНЕННЯ. Захистити Борщагівський ХФЗ від необґрунтованих посягань конкурента!

  БОР       У зв’язку з гострою ситуацією, що склалася на ПАТ Науково-виробничий центр «Борщагівський хіміко-фармацевтичний завод» голова Профспілки працівників хімічної та нафтохімічної галузей промисловості України Василь Мойсюк звернувся з листом до Премє’р-Міністра України Володимира Гройсмана.     У зверненні зокрема говориться: «В ході відзначення професійного свята Дня фармацевтичного працівника члени трудового колективу (а вони 100% є членами нашої галузевої профспілки), профспілковий комітет ПАТ Науково-виробничий центр «Борщагівський хіміко-фармацевтичний завод» висловили..

Вдбулося засідання Президії Федерації профспілок Вінницької області

  1620546     18 вересня 2017 року відбулося засідання Президії Федерації профспілок Вінницької області з порядком денним: ”Про роботу ФПО та її членських організацій по збереженню і розвитку профспілкових організацій в умовах децентралізації влади та об’єднання територіальних громад”. Відкрив та вів засідання Голова Федерації профспілок області Микола Колесник. У засіданні взяли участь члени Президії, керівники членських організацій ФПО, завідувач Центру організаційно-правового забезпечення розвитку та реформування органів місцевого..

Профспілка працівників соціальної сфери. ОБМІН ДОСВІДОМ

yiilgpNpwzI   Процеси реформування соціальної сфери вимагають від профспілкових органів бути на крок попереду прийняття будь-яких рішень з метою попередження негативних наслідків для працівників установ, закладів та організацій  соціального захисту. Процеси децентралізації влади, що відбуваються сьогодні в державі затронули і соціальну сферу. 8-9 вересня 2017 року профспілкові активісти Волинської обласної організації профспілки працівників соціальної сфери (голова Микитюк Г.П.) на запрошення профспілкового комітету Івано-Франківського геріатричного пансіонату взяли участь у..

Медпрацівники з Кіровоградщини поїдуть на акцію протесту у Київ

Олександрійські медпрацівники із своїми колегами з інших населених пунктів і областей, братимуть участь у Всеукраїнській акції протесту, яка пройде у Києві 19 вересня.   Олександрійські медпрацівники із своїми колегами з інших населених пунктів і областей, братимуть участь у Всеукраїнській акції протесту, яка пройде у Києві 19 вересня.   Інформацію про поїздку олександрійців на пікет підтвердив голова міської профспілки працівників охорони здоров'я Геннадій Шкроб.  За словами Шкроба, в протесті візьмуть участь представники медицини з усіх..

19 вересня прикарпатські медики поїдуть пікетувати Кабмін, Верховну Раду і Адміністрацію Президента

IMG 7263 123   Близько 70 прикарпатців, членів профспілки охорони здоров’я, приєднаються до всеукраїнської акції протесту в Києві.   Про це на засіданні колегії облдержадміністрації повідомив голова ради профспілок Івано-Франківської області Ігор Басюк. На колегії обговорили питання про забезпечення своєчасної виплати заробітної плати та погашення заборгованості з її виплати у бюджетній сфері області. Ірина Мацькевич, директор департаменту фінансів Івано-Франківської ОДА відзначила, що заборгованість по зарплаті на даний момент складає 84,8 мільйони..

Профспілки готуються до всеукраїнської акції протесту

png1131    Cвій робочий тиждень профспілки Івано-Франківської області почали з обговорення підготовки до всеукраїнської акції протесту працівників охорони здоров’я 19 вересня.    Нагадаємо: 8 серпня цього року в Києві відбулося засідання президії Профспілки працівників охорони здоров’я України, де одноголосно було ухвалено рішення пікетувати Адміністрацію Президента, Верховну Раду та Кабінет Міністрів України. Причина цього, як зазначала голова профспілки Вікторія Коваль, — значне недофінансування медицини (в середньому на 40—60 відсотків потреби),..

Федерація профспілок Рівненської області висловила солідарну підтримку Всеукраїнській акції протесту профспілки працівників охорони здоров’я

DSC 4663   Це відбулося 11 вересня ц.р. на розширеному засіданні Президії   Під час засідання слово зі зверненням до членів Президії голова ФПО Микола Шершун надав Сергію Боровцю, голові обласної організації працівників охорони здоров’я області. Сергій Олександрович повідомив присутніх про проголошену профспілкою охорони здоров’я Всеукраїнську акцію протесту, проведення якої заплановано на 19 вересня цього року.  До такого кроку, за його словами, їх змусило постійне ігнорування владою проблем медичних..
Архiв
<< < Вересень 2017 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 22 23 24
25 26 27 28 29 30