Профспілка не дала скоротити чисельність соцпрацівників

skorochennya Завдяки злагодженим діям профспілок усіх рівнів, у Миколаївській області відмінено розпорядження голови Кривоозерської райдержадміністрації про скорочення чисельності працівників управління соціального захисту населення райдержадміністрації. За інформацією Центральної Ради Профспілки працівників соціальної сфери України, у червні 2019 року Кабінетом Міністрів України була прийнята постанова №746 «Про внесення змін у додаток до постанови Кабінету Міністрів України від 25 березня 2014 року №91», згідно з якою під час визначення граничної..

[ Детальніше... ]

У Закарпатті свято працівників культури відзначено за участі профспілок

P1180910   В атріумі будівлі Закарпатської облдержадміністрації відбулося свято «Даруємо людям красу» з нагоди відзначення Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва 9 листопада. В його підготовці і проведенні активну участь взяла обласна профспілкова організація працівників культури (голова, член Ради ФПУ Наталія Товтин). Учасників зібрання привітали голова Закарпатської облдержадміністрації Ігор Бондаренко, перший заступник голови обласної ради Йосип Борто, письменник Василь Густі. Виступаючи на святі, голова Закарпатської обласної..

[ Детальніше... ]

9 листопада - Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва!

gt5tfdgmeni     Шановні працівники культури, майстри народного мистецтва! Сердечно вітаю вас зі святом! Ваша діяльність забезпечує духовне буття людей, сприяє об'єднанню нації, формуванню національної пам'яті й ідентичності. Ви даруєте людям радість та щастя, допомагаєте розкривати молоді таланти, зміцнюєте надію народу на краще майбутнє. У цей святковий день щиро зичу усім невичерпної енергії та натхнення, щастя й радості, міцного здоров’я, добробуту й нових здобутків.   Голова Федерації профспілок України       ..

[ Детальніше... ]

У Чернівцях обговорили проблеми колективно-договірного регулювання трудових відносин

IMAG0441   7 листопада ц.р. Чернівецькою обласною радою профспілок проведено круглий стіл на тему “Колективні договори як основа соціального захисту працюючих”. У комунікативному заході взяли участь керівники членських організацій облпрофради, голови первинних профспілкових організацій області, а також представники соціальних партнерів від влади, роботодавців, відділення Національної служби посередництва та примирення в Чернівецькій області, Чернівецького Центру розвитку місцевого самоврядування.         Докладніше IMAG0452             IMAG0429 [ Детальніше... ]

Відбувся огляд-конкурс художньої самодіяльності

14   Огляд-конкурс художньої самодіяльності працівників установ та організацій соціальної сфери області, присвячений Дню працівника соціальної сфери, стартував  24 жовтня 2019 року .   Метою заходу є виявлення творчих здібностей працівників галузі, привернення уваги молодих фахівців галузі до участі в культурно-мистецькому житті колективу, розкриття творчих здібностей окремих аматорів-співаків, поетів, музикантів. 3            Організатором Конкурсу є Волинська обласна організація профспілки працівників соціальної сфери України. Конкурс проводився..

[ Детальніше... ]

Соціальному діалогу – новий імпульс

2            Днями відбулась зустріч голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації О.Бондаренка з головою Обласного об’єднання профспілок В.Дубілем та очільником Федерації організацій роботодавців В.Сергєєвим. Розглядалися сучасний стан трудових відносин на підприємствах та шляхи вдосконалення взаємодії соціальних партнерів у вирішенні соціально-економічних питань, зокрема, через посилення тут ролі обласної тристоронньої соціально-економічної ради.          Голова облпрофцентру зосередив увагу соціальних партнерів на кризових явищах в окремих галузях економіки (зокрема, гірничо-металургійному комплексі..

[ Детальніше... ]

ЮВІЛЕЙ. Віват, Академія!

А17 Осінь 2019 року особлива для Харківської державної академії культури. Цієї осені нам 90 років. В академії славна історія. Більше ніж 40 тисяч фахівців підготувала академія за ці роки. Це видатні діячі бібліотечної справи, екс-міністри культури, народні та заслужені артисти, заслужені діячі мистецтв, заслужені працівники культури України, керівники закладів культури і мистецтва різних рівнів. Сьогодення академії –  це сім факультетів, двадцять шість кафедр. Більше сімдесяти відсотків викладачів..

[ Детальніше... ]

Георгій Труханов: «Якщо вчителів не почують, то вони знову вийдуть на протести»

1229467  Голова Профспілки працівників освіти і науки України Георгій Труханов прокоментував ставлення своїх колег до правок до закону "Про загальну середню освіту".   Освітяни незадоволені пропозиціями, запропонованими політичною партією "Голос" при розробці змін до закону "Про загальну середню освіту". В профспілці вважають, що їхня думка не береться до уваги. - Я завжди наполягав на тому, що ми поза політикою. Ми не повинні лізти в політичні дебати. Але якщо пропонуються..

[ Детальніше... ]

Звуження трудових прав працівників – неприпустимо!

912616 Первинна профспілкова організація працівників Львівського Національного університету імені Івана Франка занепокоєна кулуарною і поспішною підготовкою проекту нового Трудового кодексу України.   Про це зазначено у Зверненні, прийнятому на засіданні профкому і адресованому Голові Верховної Ради України. Спілчани вимагають забезпечення процесу підготовки нового проекту Трудового кодексу із залученням представників профспілок шляхом його громадського обговорення та з врахуванням позицій експертів Міжнародної організації праці. Вимагаємо не допустити прийняття антисоціального кодексу, який би..

[ Детальніше... ]

Семінар - навчання профспілок Херсонщини

IMG 8515 В Херсонській обласній міжгалузевій раді профспілок 01 листопада 2019 року відбувся семінар.   Відкрив захід Анатолій Добровольський, голова Херсонської облміжпрофради. На семінар були запрошені голови обласних, районних, міських організацій профспілок, голови первинних профорганізацій.   IMG 8524   Семінар провела Лариса  Ровчак, керівник департаменту профспілкового руху та зв’язків з громадськими організаціями ФПУ, на тему: 1.Про виклики і загрози профспілковому руху та завдання ФПУ та її членських організацій..

[ Детальніше... ]

Архiв
<< < Листопад 2019 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30