Сторіччя профспілки: з людьми і для людей

DSC 0010   У м. Дніпро у Будинку профспілок 18 вересня відбулися урочистості з нагоди 100-річчя Дніпропетровської обласної організації профспілки працівників автомобільного транспорту та шляхового господарства.            Створена буремного 1919-го, профспілка місцевого транспорту (Містран) увібрала в себе досвід (хоч і короткий, але дуже корисний) створеної в Катеринославі (зараз м. Дніпро) ще в 1905 році першої профорганізації візників та вантажників. Причому за ініціативи самих працівників, які прийшли до редакції..

[ Детальніше... ]

Майбутнє профспілок за молоддю

IMG 9365   18 вересня 2019 р. у Федерації профспілок Черкаської області відбулося розширене засідання молодіжної комісії за участі голів галузевих профспілкових об’єднань.   Представники Головного територіального управління юстиції у Черкаській області Маніло Л. та Брикун Т. ознайомили учасників засідання з можливостями стажування та працевлаштування молоді в органах юстиції, з реалізацією проекту «Я маю право». Голова Федерації профспілок області Петро Шевченко та керівники обласних галузевих профоб’єднань поінформували молодіжних профспілкових лідерів..

[ Детальніше... ]

Рівний доступ до правосуддя - це конституційне право громадян

IMG 20190919 101928 В Івано-Франківську відбулася презентаційна прес-конференція Координаційного центру з надання правової допомоги, присвячена питанням ролі системи безоплатної правової допомоги в Україні. В якості соціального партнера та враховуючи підготовку двох сторін до підписання Договору про співпрацю, запланованого на жовтень, в заході взяв участь Голова Ради профспілок області Ігор Басюк.  Регіональна прес-конференція стала продовженням дискусії щодо тенденцій та перспектив розвитку системи надання безоплатної правової допомоги в..

[ Детальніше... ]

ПІДПИСАНО МЕМОРАНДУМ

  mem2   17 вересня підписано Меморандум між Об’єднанням профспілок Харківської області та Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях.   Ця подія відбулася за метою необхідністю забезпечення доступу громадян до якісної та своєчасної правової допомоги, належного захисту їх прав на працю та соціальне забезпечення, а також для максимальної ефективності здійснюваних заходів щодо досягнення спільних цілей Підписуючи Меморандум, Голова Об’єднання профспілок Харківської області Сергій Тесленко..

[ Детальніше... ]

Висока оцінка роботи обкому

2 Колегія Міністерства культури України ухвалила рішення про нагородження Почесною грамотою міністерства голови Дніпропетровської обласної організації Профспілки працівників культури Анатолія Ялового.   17 вересня ц.р. під час робочої наради з керівниками профспілок бюджетної сфери Дніпропетровщини член Президії і Ради ФПУ, голова Дніпропетровського облпрофоб’єднання В. Дубіль на прохання Міністерства культури та ЦК галузевої профспілки вручив А. Яловому Почесну грамоту Міністерства культури України. Після нагородженні А.Яловий зазначив: «Ця висока нагорода -..

[ Детальніше... ]

Вивчення порядку розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві

ох3 17 вересня 2019 року Київська міськпрофрада провела інформаційно-консультативний захід з питань проведення розслідування нещасних випадків та гострих професійних захворювань (отруєнь) на виробництві, оформлення матеріалів розслідування відповідно до вимог Порядку розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 № 337.   У заході взяли участь представників членських організацій та підприємств, установ та організацій безпосереднього обслуговування Київської міськпрофради. При..

[ Детальніше... ]

Повернення зарплатних боргів – задача комплексна

70188222 953996088274706 3812076963200237568 n   16 вересня 2019 року голова Федерації профспілок Черкаської області Петро Шевченко взяв участь у засіданні тимчасової комісії обласної державної адміністрації з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.   На розгляд комісії винесені питання: інформування Управління Держпраці про результати інспекційних відвідувань, звіт Уманської міськради про невиплату заробітної плати працівникам медичних закладів, погашення боргів ліквідованих КП "Придніпровська СУБ", КП..

[ Детальніше... ]

АКТУАЛЬНО. Захистимо людей від безробіття!

P1670772   16 вересня 2019 року відбулось засідання Президії Федерації профспілок Вінницької області з порядком денним: - ”Про роботу членських організацій ФПО щодо забезпечення повної продуктивної зайнятості працюючих та збереження робочих місць”;   Відкрив та вів засідання Президії Голова Федерації профспілок області Микола Колесник.   В засіданні взяли участь: члени Президії Федерації профспілок області, Володимир Марунько - начальник управління Держпраці у Вінницькій області , Інна Курдеша - начальник відділу..

[ Детальніше... ]

Урочистості на Херсонщині з нагоди Дня працівника лісу

706 13 вересня 2019 року на території бази зеленого туризму «Чумацька криниця». відбулись урочисті заходи  з нагоди   Дня працівника лісу. На святі були присутні найкращі працівники  державних підприємств лісової галузі області, які нагороджувались Почесними грамотами та Подяками Державного агентства лісових ресурсів України, спільними нагородами Херсонського обласного управління лісового та мисливського господарства і Херсонської обласної організації профспілки працівників лісового господарства. 558 На заході відзначили ветеранів лісової галузі..

[ Детальніше... ]

Футбол знов об’єднує профспілкову молодь

Футбол   У суботу, 14 вересня, на стадіоні «Металіст» відбувся турнір з міні-футболу серед профспілкової молоді Харківської області «Кубок профспілок - 2019». Цей захід підвищує серед молоді популяризацію заняття фізичною культурою та спортом, пропагує здоровий спосіб життя та посилює прагнення на досягнення найкращих спортивних перемог.   Молодіжна рада Об’єднання профспілок Харківської області (ОПХО) ініціювала та організувала проведення даного турніру. Координатором турніру був організаційний комітет (Артеменко Роман, Данилів Тарас, Кузьо..

[ Детальніше... ]

Архiв
<< < Вересень 2019 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30