Відбулася масова акція протесту структурних підрозділів ПАТ «Черкасиобленерго»

2dHpXBohD2w     Сьогодні, 23 травня 2017 року, в м.Черкаси на Соборній площі перед стінами обласної ради відбулася масова (близько тисячі людей) акція протесту структурних підрозділів ПАТ «Черкасиобленерго». Нагадаємо, що з січня 2017 року працівники підприємства не отримують заробітну плату. Енергетиків області підтримали Федерація профспілок Черкаської області, галузеві профспілкові організації та координаційна рада профспілкових організацій обласного центру, профком ПАТ «Черкаська ТЕЦ». У виступах представників страйкового комітету, профспілкової організації звучали не тільки..

Семінар-навчання з фінансової роботи та бухгалтерського обліку – у профспілці працівників освіти і науки Закарпаття

LT8glIx0tKA     Лідером з навчання профспілкового активу у Закарпатті є обласна організація профспілки працівників освіти і науки, яку очолює член Ради ФПУ Тетяна Повханич. У ході системного навчання профспілкових працівників і активістів галузі проведено спільний семінар бухгалтерів, скарбників та голів міських, районних та вузівських профспілкових організацій області. Відкриваючи семінар, голова обласної організації профспілки Тетяна Повханич підкреслила, що податкове і трудове законодавство постійно змінюється. Тому профспілковим фінансистам у..

Свято в первинній профспілковій організації

  Первинна профспілкова організація Луцького міського центру зайнятості, яка є членською організацією Волинської обласної організації Профспілки  працівників соціальної сфери  разом з адміністрацією організували чудове свято в День вишиванки.  В цей день разом з батьками у вишиванках прийшли і діти, які раділи святу. Читали вірші, співали.    Профспілка  працівників соціальної сфери України   001   002 003 004

Насущный вопрос – повышение заработной платы

  22 2 Трудовые коллективы шахт «Терновская», «Гвардейская», «Родина» и «Октябрьская» публичного акционерного общества «Криворожский железорудный комбинат», выдвинув справедливые требования о повышении заработной платы, провели предупредительную акцию протеста. На такие действия работников толкнула невозможность добиться справедливой оплаты труда путем социального диалога с работодателем в правовом поле Украины. Ни..

Укрнафтогазпрофспілка трудовими і соціальними здобутками відзначає своє 40-річчя

  Професійна спілка працівників нафтової і газової промисловості України утворена в червні 1977 року на базі Профспілки працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості. Перша організаційна конференція, на якій створено Український республіканський комітет профспілки працівників нафтової і газової промисловості, відбулася у Києві 21 червня 1977 року. Головою Республіканського комітету профспілки було обрано Василя Павловича Кицуна який очолював профспілку до 1983 року. На ІІ і ІІІ виборній конференціях, у 1983 і 1987 роках головою республіканського комітету профспілки працівників..

Майбутнє профспілок - за молоддю!

TD2jS0yDZic     18 травня 2017 року відбулося засідання комісії Федерації профспілок Черкаської області з питань молодіжної політики, основна тема розмови – молодіжна зайнятість. Голова Федерації профспілок області Шевченко П.В. поінформував присутніх про діяльність профспілок щодо посилення соціального захисту членів профспілок на обласному та національному рівні, охарактеризував структуру зайнятості населення на Черкащині. Заступник директора обласного центру зайнятості населення Сорокіна М.В. розповіла про стан молодіжної зайнятості та реалізацію державних програм в..

Відповідальність лідера первинки зростає

 htmlimage 1   У Федерації профспілок Кіровоградської області відбулося засідання за круглим столом, присвячене оголошеному ФПУ Року первинної профспілкової організації.   Голова ФПО Максим Баланенко зазначив, що життя ставить перед профспілками дуже гострі проблеми. «У цій ситуації недостатньо прийняти рішення вищих керівних органів. Потрібна підтримка і порада, як кажуть, знизу. Підтримка людей, які знають реальне життя трудових колективів, їх настрої, оцінку реформ, які відбуваються в країні. Саме такими людьми і..

Пленум намітив завдання з оптимізації діяльності лісового господарства

Изображение 232   18 травня Пленум ЦК Профспілки працівників лісового господарства України ухвалив постанову, якою виконання Галузевої угоди і колективних договорів у минулому році було визнано незадовільним.   У доповіді голови Профспілки працівників лісового господарства України Степана Кривов’язого було проаналізовано ситуацію в лісогосподарській галузі через відсутність фінансування, а також названо можливі шляхи по забезпеченню діяльності та розвитку галузі. Під час виступів голів обласних організацій профспілки йшлося про те, що..

Масові звільнення, відсутність засобів виробництва та критична заборгованість, – про проблеми на “Черкасиобленерго”

18575582 1973791772856764 489305121 o Станом на 1 травня 2017 року сума боргу ПАТ “Черкасиобленерго” перед працівниками становить близько 100 мільйонів гривень. Про це повідомили сьогодні під час прес-конференції у федерації профспілок. – Працівники “Черкасиобленерго” з січня не отримують зарплату. Борг нині складає близько ста мільйонів гривень. Більш важливої проблеми, як невиплата зарплати, я вважаю немає. Працівники не мають змоги забезпечувати свою родину, сплачувати комунальні послуги, розраховуватися..

У ЧЕРКАСАХ СТРАЙКУЮТЬ ЕНЕРГЕТИКИ

5       У м. Черкасах та Черкаській області склалася надзвичайна ситуація навколо роботи ПАТ «Черкасиобленерго», на якому протягом 4-х місяців поточного року, не виплачується заробітна плата працівникам. Станом на 1 травня 2017 року сума боргу складає близько 95 млн. грн. Персонал не отримує заробітної плати із січня 2017р. Крім того відсутні матеріали, пальне, спецодяг та інше для виконання ремонтних робіт в діючих електроустановках.   1465828861..


<div class=

Більше статей...

 1. У Черкасах відбулася нарада з питань оздоровлення, відпочинку дітей і молоді
 2. Дбаємо про духовний та культурний розвиток профспілчан
 3. Працівники «АрселорМіттал Кривий Ріг» вимагають підвищення зарплати
 4. ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ В ДІЇ: БЕЗПЕКА ПРАЦІ БУДІВЕЛЬНИКІВ
 5. Работники ПАО «ЕВРАЗ Суха Балка» продолжают отстаивать право на достойную зарплату
 6. На Запоріжжі навчаються представники з охорони праці обласної організації профспілки працівників освіти і науки
 7. В Запоріжжі підписано Угоду про співпрацю між Запорізькою обласною радою профспілок і Головним управлінням Пенсійного фонду України в Запорізькій області
 8. Требования шахтеров Криворожского железорудного комбината поддерживаются
 9. Вчимося відстоювати свої права
 10. Продовжується навчання профспілкових переговірників
 11. Про підсумки обласної профспілкової акції запорізьких освітян
Архiв
<< < Травень 2017 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 25 26 27 28
29 30 31