УРАХУВАТИ ПРОПОЗИЦІЇ ПРОФСПІЛОК

Изображение 9884

 

14 червня 2017 року в Будинку профспілок Дніпропетровського обласного профобє'днання відбулись громадські слухання щодо проекту нового «Порядку розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві».

 

             Відкриваючи захід, голова облпрофоб'єднання Віталій Дубіль відзначив особливу вагу цього документу в системі законодавчих та нормативних актів з охорони праці. З ним тільки в Дніпропетровській області пов'язані долі десятків тисяч працівників, які отримали травми на виробництві чи професійні захворювання. Крім того, документ цей важливий і для роботодавців. Він вимагає об'єктивного та правильного визначення причини нещасних випадків та профзахворювань - для розробки ефективних заходів з їх усунення, тобто в профілактичних цілях.

             Метою слухань було напрацювання такої редакції документу, яка б найбільше відповідала інтересам травмованих працівників. В заході взяли участь керівник Головного управління Держпраці в Дніпропетровській області Владислав Снісарь, керівник управління по нагляду в промисловості та об’єктах підвищеної безпеки Головного управління Держпраці в Дніпропетровській області Володимир Маціяко, керівник управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Дніпропетровській області Надія Братко; були також запрошені представники профспілок з питань охорони праці, спеціалісти управління Фонду соціального страхування, керівники та спеціалісти служб охорони праці підприємств.      

             З інформацією про хід підготовки документу виступила основний її розробник - начальник управління з питань інспекційної діяльності Державної служби України з питань праці Наталя Ємельянова.

             З пропозиціями та зауваженнями до проекту нового документу від профспілок області щодо його удосконалення виступив головний технічний інспектор праці облпрофоб'єднання Петро Довганенко.

 

             В обговоренні проекту нового Порядку розслідування взяли участь головний техінспектор ЦК профспілки ПМГУ Володимир Білик, головний страховий експерт по охороні праці в області Оксана Родкина, головний техінспектор Дніпропетровського теркому профспілки працівників вугільної промисловості Сергій Жилко, керівник відділу охорони праці ДП «Дніпровський електровозобудівний завод» - Іван Нога, головний редактор всеукраїнського журналу «Технополіс» Анатолій Кожушко та інші.

             Н.Ємельянова дала відповіді на численні запитання учасників наради і запевнила, що всі їхні пропозиції будуть ретельно вивчені і взяті до уваги при підготовці остаточного варіанту документу, та подякувала організаторам громадських слухань за хорошу організацію цього заходу.

 

Изображение 9890

 

Изображение 9897

 

                                                                    Прес-центр Дніпропетровського

                                                                 обласного об'єднання профспілок

                                                                    

Архiв
<< < Травень 2018 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 25 26 27
28 29 30 31