Перебування делегації Федерації профспілок Вінницької області на Миколаївщині

 

ВИН 

 

2 серпня п.р. у м.Миколаєві відбувся «круглий стіл» Миколаївської обласної ради профспілок та Федерації профспілок Вінницької області в рамках угоди про співпрацю, укладеної в жовтні 2015 року.

На захід були запрошені голови обласних галузевих профспілкових організацій. З вступним словом виступив голова Миколаївської облпрофради Юрій Толмачов. Від делегації профспілок Вінниччини виступив голова Федерації профспілок Вінницької області  Микола Колесник.

Учасники «круглого столу» мали змогу поспілкуватися та обмінялися кращим досвідом роботи. Актуальні питання діяльності профспілок в сучасних умовах та перспективи розвитку профспілкового руху, формування нових територіальних громад та діяльність профспілкових організацій в цих умовах стали основними темами для обговорення під час зустрічі профспілкового активу Миколаївської та Вінницької областей. Активну участь у проведені заходу взяли та виступили: начальник Відділення НСПП в Миколаївській області Оксана Євченко, голова обласної організації профспілки працівників державних установ Таміла Бугаєнко, заступник голови Федерації профспілок Вінницької області, голова обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я Іван Лєта та інші.

Після проведення офіційної частини для учасників «круглого столу» була організована культурна програма. Члени делегації профспілок Вінниччини змогли ознайомитися з історією та визначними пам’ятками культури міста Миколаєва, здійснили цікаву оглядову екскурсію на теплоході по Південному Бугу та відвідали Миколаївський обласний краєзнавчий музей «Старофлотські казарми». Гості з Вінниччини також побували в курортному місті області Очакові.

Всі учасники «круглого столу» висловили впевненість в необхідності подальшої співпраці профоб’єднань Миколаївщини та Вінниччини.

 

Завідувач відділу з організаційних питань

Миколаївської облпрофради

Наталія Євстаф’єва

 

ВИН1

 

ВИН2

Архiв
<< < Липень 2018 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31