Чернігів приймав учасників всеукраїнського семінару для відповідальних за оргроботу в профспілках

IMG 9599

 

Мабуть, ні в кого не викликає сумнівів теза про те, що орговики є однією з ключових ланок в профспілковій структурі. В більшості випадків саме на їх плечі лягають найважчі завдання: мотивувати, організувати, провести, інформувати людей. Відповідно, навчання цієї категорії профспілкових працівників вимагає особливої уваги.

 

Протягом 22-24 листопада 2017 року в Чернігівському Навчально-методичному центрі було проведено семінар спеціалістів членських організацій ФПУ, відповідальних за організаційну роботу. Учасників привітали на чернігівській землі, ознайомили з програмою навчання та організаційними моментами заходу: Лариса Ровчак — Департаменту розвитку профспілкового руху та зв'язків з громадськими організаціями ФПУ, Ігор Москаленко — голова Федерації профспілкових організацій Чернігівської області, Тетяна Осадча — директор Чернігівського НМЦ профспілок.

 

Навчальну програму розпочав Євген Драп’ятий — заступник Голови ФПУ, який познайомив учасників з досвідом діяльності профспілкових організацій України в умовах децентралізації влади та створення об’єднаних територіальних громад.

 

Далі до проведення семінару приєдналися Володимир Ковальчук — юрист Чернігівського Навчально-методичного центру профспілок та Віталій Копиш — керівник Центру освіти дорослих «Перспектива» НМЦ профспілок. Разом вони провели декілька тренінгових блоків, які стосувалися основ органайзингової роботи, використання кращих європейських практик профспілкової роботи, розвитку необхідних компетенції сучасного профспілкового лідера.

 

В формі практичного завдання учасники потренувалися в плануванні органайзингової кампанії по створенню первинної профспілкової організації. В наступній частині семінару орговики обговорили питання управління іміджем організації, а також відпрацювали навички оперативної реакції на інформаційні провокації з боку конкурентів.

 

Важливим для сучасного профлідера є розуміння сприйняття інформації, установок, цінностей та самосприйняття молоді, яка є рушійною силою профспілкового руху. Дане питання також було включене до навчальної програми.

 

До проведення семінару було запрошено авторитетного та відомого тренера Чернігівського НМЦ, кандидата економічних наук, доцента Чернігівського національного технологічного університету Світлану Задорожну. Разом з учасниками вона опрацювала питання мотивації профспілкового членства, як невід’ємна складова органайзингу. Також Світлана Миколаївна виступила модератором дискусії: “Організаційне зміцнення профспілок. Органайзинг – інструмент розвитку профспілок”. Це була продуктивна, чесна та відверта дискусія, результати якої будуть опрацьовані та узагальнені для подальшої роботи.

 

На навчанні також був представлений, без сумніву, інноваційний та передовий продукт — мобільний додаток «Активний профспілковий квиток». Про переваги цієї сервісної технології розповів Василь Попик – голова Профспілки таксистів України.

 

Логічним і приємним завершенням семінару стало вручення сертифікатів та обмін враженнями, які допоможуть внести необхідні корективи під час проведення наступних заходів.

 

Проведення семінару стало можливим завдяки організаційним зусиллям Департаменту розвитку профспілкового руху та зв'язків з громадськими організаціями ФПУ та підтримці проекту “Union to Union” Міжнародної конфедерації профспілок.

 

Віталій Копиш,

м.Чернігів

 

IMG 9614

 

IMG 9638

 

IMG 9643

 

IMG 9662

 

IMG 9651

 

IMG 9663

 

IMG 9683

 

IMG 9757

 

IMG 9806

 

IMG 9821

Архiв
<< < Жовтень 2018 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31