В КАЗКУ ДО СВЯТОГО МИКОЛАЯ

 DSC 5400

 

Дня Святого Миколая вся дітвора чекає з особливим нетерпінням, адже так хочеться   кожному, щоб Святитель приніс солодкий дарунок, здійснив мрію і подарував казку. Розуміючи бажання малечі, дорослі теж намагаються влаштувати  все так, щоб Святий Миколай не обділив своєю увагою жодну дитину. Тому, коли у Федерації профспілок Рівненщини вирішували, яким буде цьогорічний Миколай, то разом із галузевими членськими організаціями намітили це свято зробити масовим, запросити на нього, передусім  дітей з малозабезпечених сімей, сімей воїнів АТО, з багатодітних родин. А місцем проведення головної ялинки ФПО обрали… кінно-спортивний клуб «Патріот», що в с.Козлин Рівненського району. І не помилилися. Бо, як кажуть, вдалося поєднати корисне з приємним - показати дітям, як це здорово і цікаво  займатися кінним спортом і разом з тим влаштувати веселе  дійство за участю улюблених казкових героїв і самого  Святого Миколая.

Зранку 19 грудня  понад сто дітей у супроводі батьків і дорослих відправились  комфортабельними автобусами в  мандрівку на зустріч з казкою. Очолював кортеж ,як і годиться, теж Миколай - голова  ФПО М.Х. Шершун. Він же відкрив свято, тепло привітавши  дітей і батьків простими і вічними словами любові до  малечі,  з якої, впевнені, виростуть справжні патріоти України. І разом з християнськими цінностями плекатимуть рідну землю і підтримуватимуть її міць та  велич.

Показовий виступ юних спортсменів–кіннотників клубу «Патріот» не залишив байдужим нікого з глядачів. Навіть наймолодші з них не могли відірвати очей від  могутніх диво-конів, які слухняно і вправно виконували всі команди наїзників, долаючи бар’єри і кружляючи у вальсі. А потім була зустріч з казковими героями, вони ж актори  Рівненського театру ляльок, в якій взяли участь всі діти, і менші, і старші. Цікаві конкурси, забави, інтерактивні ігри примусили всіх бігати і стрибати. І ніхто за це не сварив, а навпаки найспритнішим  ведучі вручали сувеніри, деякі з яких навіть стануть у пригоді школярами у вивченні географії, історії України, мистецтва живопису. Це компакт-диски - подарунок від членів Громадської організації «Культурно-спортивне об’єднання інвалідів» з м. Житомира.

   Апогеєм  свята звичайно ж стала урочиста поява Святого Миколая,. який залюбки, як звичайний дідусь, грав з дітьми. Переконавшись, що серед них немає неслухів, він, запрягши білосніжного коня у візок, доставив діткам солодкі подарунки. А потім завбачливі господарі клубу, щоб діти бува не зголодніли і не замерзли, (надворі був таки легенький морозець) частували хлопчиків і дівчаток смачнючим  кулішем і гарячим чаєм.

З хорошим піднесеним настроєм поверталися діти додому. А їх батьки дякували організаторам  свята,  успіх якому також забезпечила спонсорська підтримка  колективів ТзОВ «КАМАЗ-ТРАНС-СЕРВІС» (директор Чалий С.В.), ДП «РАДИВИЛІВСЬКИЙ  КХП» (директор-Железняк В.М.).

 

 DSC 5286

 

 DSC 5353

 

 DSC 5396

 

 DSC 5410

 

 

Тамара Стецюк,

м.Рівне

Архiв
<< < Січень 2019 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31