Всеукраїнський форум профспілкового навчання в Чернігові пройшов за участю перших осіб області

IMG 1231

 

 

 

1 лютого в Чернігівському Навчально-методичному центрі профспілок закінчив свою роботу Всеукраїнський профспілковий форум «Кращі практики профспілкового навчання (обмін досвідом)». Проведення заходу було приурочено до 30-річчя діяльності Центру, який наразі вважається найкращим в Україні.

 

Протягом двох днів керівники всеукраїнських профспілок, територіальних профоб'єднань, профспілкові викладачі, науковці та фахівці з профспілкової освіти з усіх куточків країни працювали над питанням розвитку цього напрямку.

 

У відкритті заходу взяли участь Валерій Куліч — голова Чернігівської обласної державної адміністрації, Ігор Вдовенко — голова Чернігівської обласної ради, Олександр Шубін — заступник Голови Федерації профспілок України, Ігор Москаленко — голова Федерації профспілкових організацій Чернігівської області, Василь Пась — виконавчий директор Чернігівського обласного об'єднання організації роботодавців.

 

Керівники області у своєму привітання із задоволенням згадали багаторічну плідну співпрацю Навчально-методичного центру профспілок з різними управліннями та відомствами Чернігівської ОДА, Чернігівської обласної та міської рад в питанні правової просвіти членів трудових колективів.

 

Виступаючи на пленарному засіданні Форуму, лідер профспілок області Ігор Москаленко відзначив без перебільшення унікальність Чернігівського профспілкового навчального центру. Цей заклад, один з небагатьох в Україні зміг не тільки зберегти профіль своєї діяльності, розвинути навчальну базу, але і став лідером в провадженні інноваційних форм освіти дорослих.

 

Тільки за 2017 рік на базі Центру проведено 108 освітніх заходів для профспілкових кадрів та активу, в яких взяло участь більше 5 тисяч спілчан. Підтверджуючи статус базового навчального Центру Федерації профспілок України, минулого року колектив навчального закладу прийняв 37 груп слухачів з інших регіонів країни. Тренери Навчально-методичного центру постійно працюють над розробкою нових тематик тренінгів та оновленням існуючих програм. Це є одним з факторів привабливості навчання в Чернігові.

 

В рамках соціального діалогу, Федерація профспілкових організацій Чернігівської області та Навчально-методичний центр профспілок проводили круглі столи, фахові дискусії та зустрічі з представниками органів державної влади та місцевого самоврядування.

 

Загалом, програма всеукраїнського Форуму включала проведення пленарної частини, огляд виставки матеріалів з історії розвитку та сучасних здобутків профспілкової освіти, участь у майстер-класах, де були представлені нові форми і методи навчання.

 

 

Віталій Копиш,

 

м.Чернігів

 

IMG 1258

 

IMG 1282

 

IMG 1266

 

IMG 1306

 

IMG 1347

 

IMG 1350

Всеукраїнський форум профспілкового навчання в Чернігові пройшов за участю перших осіб області

Архiв
<< < Лютий 2019 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28