IMG 1565

 

20 лютого – Всесвітній День соціальної справедливості, у Федерації профспілок Черкаської області відбулася зустріч профспілкового активу з головою обласної державної адміністрації Ткаченком Ю.О.

Темою зустрічі стали актуальні питання соціально-трудових відносин на підприємствах, організаціях та установах області.

У роботі зустрічі взяли участь також соціальні партнери - керівники управлінь Пенсійного Фонду України, держпраці, Державної фіскальної служби, центру зайнятості, фондів соціального страхування та відділення національної служби посередництва і примирення.

Присутні хвилиною мовчання вшанували Героїв Небесної сотні.

У вступному слові голова ФПО Шевченко П.В. розповів про відзначення Дня соціальної справедливості в Україні, охарактеризував стан соціально-трудових відносин в області.

Поглядами на галузеві та проблеми конкретних підприємств поділилися голови обласної профспілкової організації АПК Горлач М.В., первинної профспілкової організації ПАТ «Черкасиобленерго» Чорний О.Г., ПАТ «Азот» Іванов В.О., обласної організації профспілки працівників житлово-комунальних господарств, місцевої промисловості та побутового обслуговування Анашкевич І.В., обласної організації профспілки працівників державних установ Кучугурна К.Л.

В обговоренні взяла участь і керівник головного управління Пенсійного Фонду України Зінник С.М.

Очільник області Ткаченко Ю.О. поінформував профспілковців про роботу над вирішенням соціально-економічних питань, планів дій із виконання Стратегії-2020, діяльності Агенції регіонального розвитку Черкащини, Офісу підтримки інвестицій та експорту, реалізації на умовах співфінансування з бюджетів різних рівнів проектів в освіті, медицині.

Ткаченко Ю.О. також розповів про розвиток сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів, ремонт дорожньої інфраструктури, допомогу військовим.

За результатами зустрічі прийнято рішення про підготовку розпорядження голови облдержадміністрації щодо посилення взаємодії профспілок з місцевими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, організаціями роботодавців в області, проведення зустрічей представників галузевих профспілок з керівниками відповідних підрозділів виконавчої влади, підготовку до проведення засідання трьохсторонньої соціально-економічної ради.

 

IMG 1570

 

IMG 1586

 

IMG 1652

 

 

Федерація профспілок Черкаської області