ЗАСІДАННЯ ПРЕЗИДІЇ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКПРОФРАДИ

DSCN6987

 

5 червня ц.р. відбулося засідання Президії Київської міської ради профспілок, яке провів голова Київської міськпрофради Валентин Петрович Мельник.

 

На порядку денному були такі питання:

1. Привітання та нагородження Грамотами Міськпрофради вихованок дитячо-юнацької спортивної школи з академічного веслування «Буревісник» – переможців чемпіонату Європи з академічного веслування у Франції (доповідач – Мельник В.П., голова Міськпрофради).

2. Про Заяву Спільного представницького органу об’єднань профспілок у зв’язку з грубим порушенням представниками держави принципів соціального діалогу в управлінні соціальним страхуванням (доповідач – Мельник В.П., голова Міськпрофради).

3. Про впровадження єдиного профспілкового квитка і програми «Соціальна картка» (доповідачі: Лунга-Федорович Я.Д., директор ТОВ «Центр соціальних послуг»; Дорін Д.П., куратор Програми «Єдиний профспілковий квиток»).

4. Про Висновки Комісії з питань соціально-економічних інтересів і соціального захисту членів профспілок Київської міськпрофради щодо обгрунтованості запропонованого міською владою розміру підвищення тарифів на проїзд у міському пасажирському транспорті, дії членських організацій (доповідач – Сурмак В.М. – Голова Комісії, Голова Київської міської профспілки працівників житлово-комунального господарства та сфери послуг).

5. Про роботу щодо укладення Територіальної угоди на 2018-2020 роки (доповідач – Панова О.Л., заступник голови Міськпрофради).

6. Різне.

 

 DSCN6943

 

Відкриваючи засідання Президії, Голова Міськпрофради Валентин Петрович Мельник відзначив, що Київські профспілки створюють умови для виховання молодого покоління, змогли зберегли матеріально-технічну базу і дитячі школи, задля того, щоб діти вели здоровий спосіб життя та займалися спортом.

Поінформував учасників Президії, що з 23 по 28 травня ц.р. в м. Гравелінес (Франція) проходив чемпіонат Європи з академічного веслування серед юніорів, на якому представниці спортивної школи з академічного веслування «Буревісник» Київської міськпрофради вибороли найпочесніше перше місце в класі човнів четвірка розпашна зі стерновим в складі: Скробало Світлани, Устюжаніної Катерини, Устюжаніної Анастасії. Очеретяни Яни та її тренерів-викладачів Тимко Іван Івановича, Тимко Кирила Івановича, Дралюка Валерія Михайловича.

Зазначених вихованок спортивної школи – переможців чемпіонату Європи у Франції з академічного веслування серед юніорів, їх тренера-викладача Тимко Кирила Івановича, директора школи «Буревісник Продана Анона Сергійовича, а також заступника директора по виховательській роботі було поздоровлено та нагороджено почесними Грамотами Міськпрофради.

 

DSCN6945

 

Голова Міськпрофради В.П. Мельник поінформував учасників засідання щодо проведених 29 травня ц.р. загальних зборів Молодіжної ради, на яких був обраний новий Голова Молодіжної ради – Калошин Олексій Олександрович.

Голова Міськпрофради поінформував учасників засідання про Заяву СПО об’єднань профспілок, яка була схвалена на засіданні СПО 30 травня ц.р.

У Заяві наголошується, що у зв’язку з порушенням державною стороною принципів соціального діалогу в системі соціального страхування та практичним блокуванням можливості соціальних партнерів реалізувати свої законні права, профспілкова Сторона, як представник інтересів застрахованих осіб, заявляє про призупинення своєї участі в роботі правлінь Фонду соціального страхування України та Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

СПО об’єднань профспілок вимагає від Прем’єр-міністра України Гройсмана В.Б. невідкладно провести зустріч з представниками СПО об'єднань профспілок з розгляду та прийняття узгоджених рішень з низки критично важливих питань.

Представники ТОВ «Центр соціальних послуг» презентували учасникам Президії переваги та перелік послуг Єдиного профспілкового квитка. З метою поширення інформації було вирішено запросити представників Товариства до галузей за участі представників первинних профспілкових організацій.  

 

DSCN6991

 

Голова Комісії з питань соціально-економічних інтересів і соціального захисту членів профспілок Міськпрофради, Голова Київської міської профспілки працівників житлово-комунального господарства та сфери послуг Сурмак В.М. поінформував, що за результатами засідання Комісії 31 травня ц.р. з обговорення питання зміни тарифів на проїзд, члени Комісії одноголосно висловилися проти їх підвищення.

Заступник голови Міськпрофради Панова О.Л. поінформувала, що 7 червня КМДА планує надати відпрацьовані матеріали по проекту Територіальної угоди на 2018-2020 рр., з тим, щоб Сторони соціального діалогу розпочали роботу над узгодженням положень по розділам.

 

Управління з соціально-економічних питань та соціального діалогу

 

Архiв
<< < Травень 2019 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31