У Закарпатській облпрофраді нагородили кращих журналістів, які висвітлюють профспілкову тематику

DSC 3620

 

У Закарпатській обласній раді профспілок підбито підсумки обласного конкурсу на краще висвітлення діяльності профспілок області у засобах масової інформації у 2017-2018 роках. На зібранні було оголошено привітання голови облпрофради Володимира Фленька до Дня журналіста.

 

Як зазначив заступник голови облпрофради Василь Захарець, проведення конкурсу на краще висвітлення діяльності профспілок засобами масової інформації певною мірою сприяло поліпшенню цієї роботи, й зокрема, висвітлення питань укладання колективних договорів і угод, соціального партнерства, трудового законодавства, охорони праці, соціального страхування, оздоровлення працюючих та членів їх сімей, дитячого відпочинку, культурно-масової і фізкультурно-спортивної роботи, діяльності санаторно-курортного і туристсько-екскурсійного комплексу профспілок тощо.

На питаннях співпраці з журналістами наголошували у своїх виступах голови обласних організацій профспілок: працівників культури – Наталія Товтин, освіти і науки – Тетяна Повханич, охорони здоров’я – Володимир Турок. Питання висвітлення профспілкової тематики в засобах масової інформації порушили головний редактор газети «Спорт тайм» Степан Селменський, власний кореспондент газети «Урядовий кур’єр» у Закарпатській області Василь Бедзір, власний кореспондент газети «Голос України» у Закарпатській області Василь Нитка та інші.

 

DSC 3576

 

Було оголошено результати обласного конкурсу на краще висвітлення діяльності профспілок у ЗМІ в 2017-2018 роках. За активне висвітлення цієї тематики відзнаками облпрофради нагороджено журналістські колективи ДП «ТРК Мукачево «М-Студіо», редакцій газет «Новини Закарпаття», Іршавської райгазети «Нове життя», міськрайонної газети «Мукачево», райгазети «Вісті Ужгородщини», Тячівської райгазети «Дружба», газети «Спорт тайм», видання «Профспілкове щодення», регіонального часопису «Синій Вир».

Нагороджено також групу журналістів всеукраїнських, обласних та міськрайонних видань, які активно висвітлюють профспілкову тематику у засобах масової інформації.

Нагороди керівникам ЗМІ та окремим журналістам вручив заступник голови Закарпатської облпрофради Василь Захарець

 

На фото:

- на зустрічі з журналістами – заступник голови Закарпатської облпрофради Василь Захарець та голова обласної профспілкової організації працівників культури Наталія Товтин;

 

P1160857

 

- у залі засідань облпрофради – учасники зустрічі;

- заступник голови облпрофради Василь Захарець(праворуч) вручає нагороду головному редактору сайту «KarpatРost.com» Сергію Романенку.

- колективне фото на згадку

 

DSC 3647

 

Фото автора

Сергій Баранчиков,

завідувач відділу організаційно

гуманітарної роботи

Закарпатської облпрофради

 

 

Архiв
<< < Травень 2019 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31