БАР 

Нинішній рік у Закарпатті багатий на природні катаклізми. До звичних вже повеней, підтоплень, зсувів додався і сильний градобій, який мав місце в окремих районах нашого краю.  Зокрема, 12 червня вирувала стихія в Іршавському районі і особливо - у селі Брід. Великий град, який супроводжувався сильною зливою і за розміром був у куряче яйце, пробивав  черепицю і шифер на дахах будівель, скло на автівках, завдав значних збитків домашнім господарствам місцевих мешканців.

         Оскільки допомоги від держави за заподіяні збитки не було , абсолютна більшість жителів села власними силами розпочали перекривати дахи будівель, пошкоджені «крижаним дощем».

Дізнавшись про стихійне лихо на Іршавщині, обласна організація профспілки зв’язківців взялася допомогти працівникам своєї галузі, які потерпіли від стихії. З ініціативи голови обласної організації профспілки Закарпатської дирекції ПАТ «Укрпошта» Василя Гецка, обласна профспілка виділила кошти для матеріальної допомоги 7 потерпілим працівникам – зв’язківцям, що мешкають в селі Брід.

Свою частку у цю справу внесла і адміністрація дирекції (директор Сергій Калій). Підтримали закарпатців і ЦК профспілки працівників зв’язку України (голова Микола Стародуб), профспілкові організації ряду областей України. У підсумку зв’язківці зібрали значну суму благодійної допомоги.

За даними начальника ЦВПЗ № 3 м. Іршава, голови профспілкової організації Марти Лендел, яка сама  потерпіла від градобою, допомоги також потребували листоноші Ольга Жупанин, Ганна Лакатош, Ганна Газдик, начальник відділення поштового зв’язку с. Брід Наталія Маргіта, сортувальник ЦВПЗ №3 м. Іршава Валентина Бабинець, інструктор СКПВСП Марія Бенедик.

Аби вручити матеріальну допомогу потерпілим від стихійного лиха, на Іршавщину приїхали директор Закарпатської дирекції ПАТ «Укрпошта» Сергій  Калій та голова обласної профспілкової організації Василь Гецко. У приміщенні відділення поштового зв’язку с. Брід вони вручили цю допомогу працівникам дирекції, які зазнали збитків від стихії. Це стало ще одним свідченням того, що в Закарпатській дирекції ПАТ «Укрпошта» адміністрація і профспілкова організація завжди з турботою ставляться до працюючих. А у скрутну хвилину допомогу Закарпаттю надали профорганізації галузевої профспілки працівників зв’язку з інших регіонів.

 

Сергій Баранчиков,

 завідувач відділу організаційно – гуманітарної роботи Закпатської облпроофради

 

БАР1

 

БАР2

 

На фото:

 

- голова обласної  організації профспілки Закарпатської дирекції  ПАТ «Укрпошта» Василь Гецко (ліворуч) вручає матеріальну допомогу листоноші Ганні Газдик;

 

- начальник відділення поштового зв’язку с. Брід Наталія Маргіта отримує матеріальну допомогу від директора Закарпатської дирекції ПАТ «Укрпошта» Сергія Калія ;

 

- фото на згадку: біля відділення поштового зв’язку с. Брід Іршавського району.

 

Фото автора,