0 d741f 3da77fbb XL

 

9 жовтня об 11-00 в залі засідань Чернівецької облпрофради відбулося розширене засідання профспілкового активу області, на якому були присутні голови галузевих обласних, міських, районних організацій профспілок, голови профспілкових організацій.

 

Засідання профактиву Чернівецької області відкрив Володимир Барабах – заступник голови облпрофради, який зазначив що відповідно до постанови Президії ФПУ від 20 вересня 2018р. №П-16-4 "Про солідарні протестні дії ФПУ та її організацій у зв"язку з наступом на права людини праці" по всій країні сьогодні проходять масові заходи, до яких спонукають злиденний рівень життя, мізерні зарплати українців, постійне підвищення цін на товари першої необхідності та тарифів на комунальні послуги.

На засіданні профактиву було підтримано рішення Президії ФПУ щодо проведення 17 жовтня  у м. Києві Всеукраїнської профспілкової акції протесту проти антисоціальної урядової політики підвищення цін і тарифів, неврахування пропозицій профспілок у проекті Державного бюджету України на 2019 рік, а також наступу на права профспілок.

 

         Відділ оргроботи і загальних питань

Чернівецької облпрофради