Семінар-навчання на Херсонщині

IMG 7045

8 листопада 2018 року Херсонська обласна міжгалузева рада профспілок спільно з Головним територіальним управлінням юстиції у Херсонській області провела семінар-навчання для голів обласних, районних та первинних профспілкових організацій з питань державної реєстрації змін до відомостей про юридичну особу , що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань. Відкрив семінар та привітав всіх учасників заходу Анатолій Добровольський, голова Херсонської облміжпрофради.

Про взаємодію профспілок з суб’єктами державної реєстрації, фронт-офісами доповіла завідувач сектору взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Херсонській області Юлія Снісаренко.

IMG 7046

В ході семінару присутні були проінформовані про порядок підготовки документів, необхідних для державної реєстрації змін до відомостей про обласні, регіональні, місцеві та первинні профспілкові організації, об’єднання професійних спілок, що містяться у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, утому числі змін до установчих документів виступила заступник начальника відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Ольга Кпитко.

Світлана Абількілямова, заступник начальника управління державної реєстрації- начальник відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Головного територіального управління юстиції відповіла на чисельні питання слухачів семінару.

IMG 7059

Анатолій Добровольський висловив подяку представникам Головного управління юстиції за надання актуальної інформації, та отримав згоду присутніх на укладання договору про подальшу співпрацю між облміжпрофрадою та Управлінням юстиції.

IMG 7068

 

 Херсонська обласна міжгалузева

рада профспілок

Архiв
<< < Березень 2019 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31