IMG 9262

 

На семінар 23-25 січня в “столиці” Сіверського краю зібралися лідери структурних ланок організації усієї країни. Розпочався захід із засідання президії Центрального комітету Профспілки працівників енергетики та електротехнічної промисловості України під керівництвом голови організації Сергія Шишова.

 

Далі лідери Укрелектропрофспілки попрацювали в режимі міні-тренінгу, де розмова була побудована навколо налагодження правильних міжособистісних комунікацій в організації. Інтерактивне заняття провела Ірина Глушко — сертифікований тренер Чернігівського НМЦ, практичний психолог.

 

Про досвід впровадження профспілкової соціальної карти у своїй організації учасникам розповів Олександр Гнатюк — завідувач відділу організаційної і кадрової роботи Профспілки залізничників і транспортних будівельників України.

 

Також в рамках заходу профспілкові лідери попрацювали над розвитком критичного інформаційного мислення та навичок медіаграмотності. На конкретних прикладах слухачі розібрали маркери маніпуляцій та фейків, які зустрічаються в засобах масової інформації та соціальних мережах. В цьому блоці учасникам допомагав Віталій Копиш — керівник Центру освіти дорослих “Перспектива” НМЦ профспілок.

 

У вільний від занять час профлідери познайомилися з видатними пам'ятками давньоруського та козацького періоду історії розвитку міста.

IMG 9253


IMG 9259

 

Віталій Копиш