IMG 9576

 

Соціальний діалог : влада, роботодавці ,профспілки продовжує свій розвиток на Рівненщині.

 

До нього долучаються все більше місцевих громад. У багатьох випадках ініціює цей непростий процес на організаційному рівні Федерація профспілок області. Так було і в Олександрійській об’єднаній громаді, де наприкінці минулого року пройшли попередні перемовини щодо створення координаційної ради профспілкових організацій, в яких взяли участь голова Олександрійської ОТГ Микола Шустов, голова ФПО Микола Шершун, профактивісти та представники роботодавців.

Перше, що зробили, провели попередні консультації,  обрали голову координаційної ради профспілкових організацій. Нею стала Світлана Яковець, голова первинної профспілкової організації Заборольської ЗОШ І –ІІІ ст. ЇЇ як ініціативну і активну спілчанку рекомендували освітяни шкіл громади.


IMG 9588

 

А днями в Олександрійській ОТГ утворено координаційну раду роботодавців, головою якої обрано дирктора ДП «Рівненське лісове господарство» Володимира Білого. Це дало можливість утворити в цій громаді   тристоронню соціально–економічну раду, куди на паритетних засадах увійшли представники від влади, роботодавців і профспілок, та укласти Тристоронню угоду.

Оскільки сам формат ведення соціального діалогу в ОТГ – справа нова, то вже найближчим часом члени президії   Федерації профспілок області планують разом з Рівненським регіональним віділенням Асоціації міст України, Центром розвитку місцевого самоврядування узгодити та рзробити графік виїздіів профспілкових працівників в об’єднані територіальні громади для надання методичних рекомендацій членам громад щодо проведення соціального діалогу на рівні ОТГ.

 

IMG 9594

 

                                                                                        Тамара Стецюк,

                                                                                 На фото: члени Олександрійської громади і профспілчани

                                                                                  обговорють шляхи удосконалення співпраці.