1548077163 dsc 0543

 

Голова Київської обласної ради профспілок Кононенко В.Ф. взяв участь та виступив на нараді в головному управління Пенсійного фонду України у Київській області.

 

На нараді розглядалися підсумки роботи Пенсійного фонду України у Київській області за 2018 рік. Серед запрошених – представники Київської облдержадміністрації, обласної ради, громадських та ветеранських організацій, об’єднання роботодавців, профспілок, учасників операції об’єднаних сил.

Начальник управління Василь Фатхутдінов у своєму виступі доповів, що основна задача, яка стояла перед Пенсійним фондом області, а саме: своєчасне призначення, перерахунки та виплата пенсій - виконана. За 2018 рік профінансовано та вчасно виплачено пенсій на 17 млрд. 400 млн. грн., що в порівнянні з 2017 роком більше на 3 млрд. 400 млн.грн. В середньому в день виплачується більше 70 млн.грн., в місяць 1 млрд. 500 млн.грн.

З метою наближення послуг до громадян на території Київської області всього створено та функціонує 35 громадських приймалень Пенсійного фонду, 74 пункти прийому громадян (де прийом здійснюється безпосередньо працівниками пенсійного фонду Київщини) та 58 агентських пунктів (в яких окремі функції виконують агенти – працівники сільських та селищних рад). Аналізуючи кількість прийнятих осіб, можна зробити висновок, що такі пункти для людей є необхідними та зручними.

У своєму виступі Кононенко В.Ф. висловив вдячність працівникам пенсійного Фонду області за своєчасні виплати пенсій, наближення послуг до громадян, відкритої та прозорої діяльності, а також наголосив на плідній співпраці профспілок Київщини з Пенсійним фондом, подякував соціальним партнерам за внесок у цю спільну справу.
Кононенко В.Ф. висловив сподівання щодо подальшої злагодженої взаємодії.

 

Докладніше.

 

1548077228 dsc 0524

 

Київська обласна рада профспілок