P1670206

 

А здоровя завжди цінувалося над усе і його запорукою є фізична культура, спорт та здоровий спосіб життя.

 

Стадіон Центрального парку культури та відпочинку м. Вінниці майорить прапорами Федерації профспілок області та Федерації профспілок України, ФСТ ”Україна”, прапорами галузевих профспілок - проходить урочисте відкриття XIII міжгалузевої Спартакіади Федерації профспілок Вінницької області, яка приурочена 100-річному ювілею профспілкового об’єднання Вінниччини.

Впевненою ходою під мелодію козацького маршу стадіоном крокують команди:

- освітян та науковців, будівництва і промисловості будівельних матеріалів, лісового господарства, охорони здоров’я, культури, державних установ, ”Укрпошти”, ”Укртелекому”, ”Машметалбізнесу”, соціальної сфери та споживчої кооперації Вінниччини.

 

P1670261

 

До програми Спартакіади включено 10 видів спорту: волейбол, міні-футбол, шахи та шашки, настільний теніс, гирі та армреслінг, дартс, перетягування канату та змагання з легкої атлетики.

На чолі колони разом із прапороносцями - Голова Федерації профспілок області, Заслужений працівник профспілок України - Микола Колесник; заступник Голови Федерації профспілок області, Заслужений працівник профспілок області, директор підприємства ”Профспілкове” -Світлана Анпольська; заступник Голови Федерації профспілок області, Заслужений працівник профспілок України - Володимир Слободянюк.

Піднято державний Прапор України, внесено Прапор Федерації профспілок області, звучить Гімн профспілок України - XIII міжгалузева Спартакіада стартувала.

 

P1670414

 

Учасників та гостей Спартакіади привітали: Голова ФПО Микола Колесник, головний суддя змагань Василь Софина та творчі колективи Вінницького торговельно-економічного інституту КНТЕУ.

Напружена спортивна боротьба точилася на футбольному полі, де перемогу виборювали команди освітян і медиків, будівельників і службовців державних установ, працівників культури та Укртелекому.

Перемогу в змаганнях з шахів здобули спортсмени лісового господарства та охорони здоровя, з шашок - освіти і Укрпошти, кращими командами в змаганнях з легкої атлетики визнано команду освітян та будівельників, в змаганнях з гирьового спорту - будівельники та державні установи, дартс - охорона здоровя і будівельники, настільний теніс - лісове господарство і охорона здоровя, армреслінг - будівельники і охорона здоровя.

 

P1670461

 

В перетягуванні канату найсильнішими були спортсмени державних установ та соціальної сфери.

Переможцями XIII міжгалузевої Спартакіади ФПО у своїх підгрупах визначено:

 

I-е місце - обласна організація профспілки працівників охорони

                         здоровя - голова І. Лєта;

                         - обласна організація профспілки працівників будівницт-

                         ва та промбудматеріалів - голова Д. Бабенко

                          

II-е місце - обласна організація профспілки працівників освіти і

                             науки - голова С. Пугачов;

                         - обласна організація профспілки працівників лісового

                            господарства - І. Івацко;

 

III-е місце - обласна організація профспілки працівників держав-

                               них установ - Л. Ковальчук;

                             - обласна організація профспілки працівників соціаль-

                                ної сфери - Г. Собко.

 

Нагороди переможцям в окремих видах та індивідуальному заліку вручили Голова ФПО Микола Колесник та головний суддя Спартакіади Василь Софина.

 

Міжгалузева Спартакіада ФПО – переконлива пропаганда здорового способу життя серед членів профспілок та їх родин.

 

 P1670571


                                                                                 Федерація профспілок Вінницької області