IMG 4898

17 жовтня в Навчально-методичному центрі (НМЦ) профспілок відбулася зустріч з профспілковим активом Чернігівської області. Приводів було декілька: нещодавній Всесвітній день дій за гідну працю, Міжнародній день боротьби за ліквідацію бідності, а також символічний початок сезону профспілкового навчання.

 

Відкрив захід голова Федерації профспілкових організацій (ФПО) Чернігівської області Ігор Москаленко. Лідер озвучив досягнення системи профнавчання області, про які свідчить і визнання НМЦ профспілок, як найкращого на рівні України. Сказав він і про завдання на найближче майбутнє, як то, наприклад, охоплення навчанням базового рівня профспілкової структури. Згадав керівник ФПО і про необхідність навчання молоді та виховання через навчання майбутніх лідерів.

 IMG 4885

Почесними гостями зустрічі стали представники центрального апарату Федерації профспілок України (ФПУ). Виступ заступника голови ФПУ Євгена Драп'ятого був присвячений стану соціального діалогу на рівні держави, зокрема дій профспілок в контексті планів Уряду звузити права працюючих громадян через реформу законодавства про працю.

 

Натомість керівник департаменту профспілкового руху та зв’язків з громадськими організаціями апарату ФПУ Лариса Ровчак презентувала узагальнений досвід членських організацій по навчанню в 2019 році.

 IMG 4887

На зустріч також були запрошені представники влади та роботодавців: Управління Держпраці в Чернігівській області, Департаменту соціального захисту населення Чернігівської обласної державної адміністрації, відділення Національної служби посередництва та примирення в Чернігівській області, Чернігівського обласного об'єднання організацій роботодавців. Соціальні партнери профспілок проінформували учасників заходу щодо питань праці, колдоговірних відносин, зайнятості населення та інше.

IMG 4916

 

IMG 4892

 

Віталій Копиш,

керівник Центру освіти "Перспектива"

Навчально-методичного центру Федерації профспілкових організацій Чернігівської області
www.nmc.cn.ua