IMG 20200630 102726 HDR

30 червня 2020 року Білоцерківські міські організації галузевих профспілок Київської області провели інформаційну профспілкову акцію на підтримку дій Федерації профспілок України проти антисоціальних законопроєктів влади.

     Організувала і провела акцію Білоцерківська міська організація профспілки  працівників  житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення – голова Мар’янська Антоніна Олександрівна.

     Активну участь у роботі взяли голови міських організацій профспілок працівників:

-         культури – голова Драпой Галина Федорівна;

-         освіти  і науки – голова Чепурченко Валентин Павлович ;

-         охорони  здоровя  - голова Кошевич Тамара Степанівна.

     Учасники акції в Білоцерківській приймальній народного депутата України Бабенка Миколи Вікторовича зареєстрували  Звернення профспілкового активу міста з вимогою недопущення прийняття законопроєкту  № 2681 і законопроєкту « Про працю» ( реєстр.№ 2807) та звільнення від займаної посади Третьякової Г. М. ( вх.№ 30-06 /170 від 30.06.2020).

     Всього в акції взяли участь 20 осіб.

     У рамках проведення акції профспілкові активісти м.Біла Церква провели інформаційну зустріч з головою громадської організації « Юр’ївська Рось”Богданцем Ігорем Васильовичем, під час якої  пояснили членам громадської організації профспілкову позицію.

    Президія міської організації профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення  підготувала Звернення до депутатів усіх рівнів, членів профспілок і усіх працюючих з роз’ясненням профспілкових вимог і роздавала його людям біля приймальні народного депутата України Бабенка М.В. та у міському транспорті.

      Профспілкові організації міста Біла Церква готові до подальших солідарних профспілкових дій.

Відділ організаційної роботи Київської облпрофради