С П І В Ч У Т Т Я

110180.gif   Федерація профспілок України висловлює глибоке співчуття рідним і близьким Голови Всеукраїнської профспілки працівників-мігрантів в Україні Сергія Олексійовича Олійника, який трагічно загинув у центрі столиці, захищаючи свого сина. Олійник С.О., відстоюючи права трудових мігрантів, які часто стають жертвами шахрайства та торгівлі людьми, боровся за відновлення прав українців, які зневірилися в пошуках кращого життя в Україні та шукали заробітку на чужині. Будучи патріотом України, захищаючи її східні рубежі від..

18 червня – День медичного працівника!

18740142 1618158298195082 429541176239489753 n         Шановні  працівники та ветерани медичної галузі!  Від щирого серця вітаю вас із професійним святом – Днем медичного працівника. Складна й відповідальна праця лікаря у всі часи була найгуманнішою, найпотрібнішою сферою людської діяльності. Не шкодуючи сил, ви поспішаєте на допомогу тим, хто цього потребує, даруєте людям  віру й надію на зцілення. Дорогі медичні працівники! Дякуємо вам за врятовані життя та здоров’я тисяч пацієнтів, професіоналізм, вірність своєму покликанню..

Робимо маленькими справами великі

IMG 2750   15 червня радник Голови ФПУ, голова Благодійної організації "Благодійний медичний фонд "Лелеко" (leleko.org.ua) Сергій Мартинюк передав 25 кг. пластмасових кришок голові Благодійного фонду "Лелекера" Наталії Тарасовій.   - Це наша маленька профспілкова частка в спільну перемогу, - зазначив С.Мартинюк, - Хочу подякувати Голові ФПУ Григорію Осовому та всім спілчанам за небайдужість і підтримку. Згадайте українське: «Не кажи що зробиш, а кажи, що зробив». Ми..

11 червня – День працівників легкої промисловості

geo tekstyl new     Шановні працівники та ветерани легкої промисловості!   Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята! Мільйони українців щодня користуються товарами легкої промисловості. Завдяки вашій сумлінній праці підвищується якість та розширюється асортимент продукції, урізноманітнюється споживчий ринок. Сердечна подяка вам за високу професійну майстерність і наполегливість у запровадженні новацій. Бажаю трудовим колективам галузі успіхів та примноження здобутків, а всім вам  – міцного здоров’я та добробуту.   З повагою    Голова Федерації профспілок України                        ..

6 червня – День журналіста України

photos 66       Шановні працівники засобів масової інформації!   Прийміть сердечні вітання з нагоди професійного свята – Дня журналіста! Професія журналіста не лише цікава за своєю суттю, а й динамічно відтворює всі віхи суспільно-політичного життя і економічних перетворень в державі. Журналістська робота розкриває можливості долучитися до реформування країни, висвітлення пов’язаних з цим подій і безпосередній участі у формуванні громадської думки на користь європейської інтеграції та економічного зростання української держави. Бути журналістом..

Профспілка працівників культури України вітає спілчан із Днем журналіста

журн     Шановні друзі!   Щиро вітаю всіх працівників радіо, телебачення, друкованих засобів масової інформації з професійним святом – Днем журналіста, який відзначається 6 червня. Саме журналісти формують громадську думку, не залишаючись осторонь політичного, економічного, соціального й культурного буття суспільства. Без їх  участі не минає жодна доленосна історична подія. Журналістів справедливо називають совістю суспільства, адже чесна журналістика є невід’ємною складовою його зрілості. Без їх творчої, неспокійної та небезпечної для життя..

Володимир Саєнко: «Правовий захист людини праці – пріоритет для профспілок»

  САЙ Актуальні питання соціально-економічного та правового захисту членів профспілок обговорено 1 червня під час робочої зустрічі заступника Голови Федерації профспілок України Володимира Саєнка з головою Комітету з безоплатної правової допомоги при Асоціації адвокатів України Сергієм Вілковим. У зустрічі взяли участь заступник голови Профспілки працівників нафтової та газової промисловості України Сергій Українець та керівник Центру захисту трудових і профспілкових прав Людмила Литвиненко. На початку зустрічі її учасники..

1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей

450  600   Міжнародний День захисту дітей – одне з найстаріших міжнародних свят. Рішення про його проведення було ухвалено Міжнародною демократичною федерацією жінок на спеціальній сесії в листопаді 1949 року і вперше його відсвяткували в 1950 році. Потім ООН підтримала цю ініціативу і оголосила захист прав, життя і здоров’я дітей одним з пріоритетних напрямків своєї діяльності. Саме в дітях продовження роду людського й здійснення своїх мрій і..
Архiв
<< < Червень 2017 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 24 25
26 27 28 29 30