З професійним святом!

16-Den-pratsivnykiv-radio-telebachennya-ta-zv-yazku-Ukrayiny Шановні працівники радіо, телебачення та зв’язку!   Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята! Від вашої щоденної кропіткої праці залежить, наскільки поінформованим буде наше суспільство. Завдяки вам ми тримаємо руку на пульсі життя країни, що допомагає відчути всім нам причетність до процесів сучасності, відкрити можливості для нових контактів і спілкування. Це свято об’єднує людей різних професій: журналістів, редакторів, видавців, листонош, операторів, сортувальників – всіх тих, чия робота забезпечує..

[ Детальніше... ]

Профспілка працівників культури України вітає спілчан із професійним святом

n 5123 78844672     Дорогі друзі! Всеукраїнська Профспілка працівників культури України щиросердно вітає всіх працівників інформаційної сфери, теле- та радіокомунікацій з професійним святом - Днем працівників радіо, телебачення та зв’язку! Наше життя неможливо уявити без сучасних засобів комунікації: телебачення, Інтернет-мережі, радіо та інших інформаційних технологій. Саме вони стали невідʼємною частиною нашого сьогодення. Без заперечення, інформація в сучасному світі – це важливий стратегічний ресурс, особливо сьогодні, коли проти України проводиться масштабна..

[ Детальніше... ]

Звернення до Голови Парламенту

630 360 1559148328-156 До Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова звернулись очильники всеукраїнських об'єднань профспілок на національному рівні, які входять до складу СПО об’єднань профспілок, з проханням довести до народних депутатів профспілкову позицію щодо проекту Трудового кодексу України.   До ВР надіслано схвалений 4 листопада 2019 року СПО об'єднань профспілок Позиційний документ профспілок України: «Червоні лінії» щодо ініційованих владою законопроектів з питань лібералізації трудового законодавства. У разі не дотримання..

[ Детальніше... ]

Профспілки непохитні у захисті трудових прав працівників

1517378656 trudove 11 лиcтопада у столичному Будинку профспілок відбулась нарада керівників членських організацій ФПУ з обговорення подальших дій з популяризації у суспільстві профспілкового Трудового кодексу.   У ході наради було зазначено, що на виконання рішення СПО об’єднань профспілок від 4 листопада ц.р. щодо подальшої активізації дій на підтримку проекту ТК, розробленого профспілками, проведено низку організаційно - інформаційних заходів. Результатом чого стала реєстрація у Верховній Раді України альтернативних «ліберальному»..

[ Детальніше... ]

Нарада в НКРЗІ

images На розгляд до НКРЗІ, починаючи з 2016 року надходять численні звернення громадян з питань незадовільної роботи інформаційно-довідкової служби операторів, провайдерів телекомунікацій (колл-центрів) та тривалого очікування з’єднання. В зв’язку з цим, 06 листопада п.р. представники ФПУ взяли участь у нараді щодо показників контролю якості обслуговування споживачів телекомунікаційних послуг в системах інформаційно-довідкового обслуговування (СІДО) операторів, провайдерів телекомунікацій. Основними проблемами, порушеними у скаргах громадян є: тривалий час очікування з’єднання,..

[ Детальніше... ]

Профспілка працівників культури України вітає спілчан із професійним святом

Безымянный   Шановні друзі!   Від імені багатотисячної Профспілки працівників культури України щиро вітаю з професійним святом усіх, хто за покликанням серця присвятив своє життя найважливішій зі сфер – культурі! Культура та мистецтво є основою розвитку народу, нації, незримою силою, формуючою унікальну особистість кожної людини. Культура надихає, лікує, робить світ кращим і добрішим. І в цьому, перш за все, ваша заслуга, шановні митці. Це свято – винагорода за вашу..

[ Детальніше... ]

Інтерв’ю Володимира Саєнка «Урядовому кур’єру»

news161309 Голова наглядової ради ПрАТ «Укрпрофоздоровниця», заступник Голови ФПУ Володимир Саєнко: «Україна має змогу посісти одне з перших місць у світі як країна з розвиненою інфраструктурою санаторно-курортного лікування».   На запитання щодо майбутнього санаторіїв «Укрпрофоздоровниці», скільки з них функціонує, в якому вони стані, й чи очікувати українцям на доступне санаторно-курортне лікування в майбутньому? газеті «Урядовий кур’єр» відповів Володимир Саєнко.   Читати за посиланням   Прес-центр ФПУ    

[ Детальніше... ]

МИ ПАМ’ЯТАЄМО ПРО ГЕРОЇЧНІ ЧАСИ МІСТА-ГЕРОЯ КИЄВА!

          А31      Сьогодні – 6 листопада – 76 річниця звільнення  міста Києва від фашистських загарбників. Напередодні цієї дати працівники апарату ФПУ та члени  їхніх родин відвідали Національний музей - заповідник «Битва за Київ у 1943 році» у селі  Нові Петрівці (на фото).          Екскурсію проводив сам директор музею – ВІКОВАН Іван Петрович, заслужений працівник культури України, повний кавалер Ордену «За заслуги», великий знавець..

[ Детальніше... ]

ВІТАЄМО!

А22   Федерація профспілок України вітає Віктора Максимовича Сластьона – голову Запорізької обласної ради профспілок, з ювілейним днем народження. Щиро зичимо міцного здоров’я, невичерпної енергії, родинного щастя, успіхів та нових досягнень у всіх сферах життя! ФПУ

[ Детальніше... ]

Архiв
<< < Листопад 2019 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30