Профспілка працівників культури України вітає спілчан із професійним святом

74744

 

 

 

ШАНОВНІ КОЛЕГИ !

 

Щиросердно вітаю кожного працівника культури, хто присвятив себе важливій і благородній справі  формування високих етичних та моральних принципів у суспільстві, з професійним святом – Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва, який відзначається разом із Днем української писемності та мови.

Віками складаються національні культурні традиції, зміцнюється зв`язок між поколіннями та примножується українська культурна спадщина. Самобутня та багатогранна українська культура забезпечує духовне буття народу та є глибоким джерелом його мудрості, адже споконвіку українська пісня і танець, музика і слово, витвори майстрів народної творчості були виразниками національної ідеї, оберегами історичної пам`яті.

Гідний внесок у розвиток української національної культури, її збереження та примноження своєю подвижницькою працею робить творча українська родина, люди особливої професії – яскраві та захоплені митці, віддані своїй справі особистості, в кого є талант і покликання, сильний характер і велика душа. Своєю плідною працею та силою духу Ви звеличуєте рідну Україну, примножуєте її успіхи та досягнення.

Тож, низький уклін за Вашу святу місію! Нехай ніколи не згасає творчий вогник у Ваших серцях, а кожен день буде світлим і сонячним! Нехай ваш талант, професіоналізм, невичерпна енергія та сила духу і надалі слугують незалежній Україні!

Бажаю всім Вам здоров`я та довгоочікуваного миру!

  

 

 

             З глибокою повагою до кожного митця та працівника культури,

    

Голова Профспілки працівників культури України

                                                                                                       Л.Ф. Перелигіна

Архiв
<< < Жовтень 2018 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31