Соціальний профспілковий квиток відкриває нові можливості для профспілкової діяльності

 

 А

 13 червня 2018 року на державному підприємстві «Національні інформаційні системи» відбулись загальні збори трудових колективів київських осередків Професійної спілки працівників галузі інформаційного забезпечення.

 

Головою Профспілки Олексієм Калошиним винесено на розгляд присутніх питання впровадження інноваційних IT-технологій у процеси діяльності профспілок, їх використання для підвищення ефективності роботи з інформацією, координації структурних елементів і підвищення рівня матеріального забезпечення працівників.

У зборах взяли участь представники ТОВ «Центр інформаційних технологій», які у взаємодії з Федерацією профспілок України (Центром соціальних послуг ФПУ) реалізують проект «Єдиний соціальний профспілковий квиток».

У своїй презентації вони  розкрили основні функцій квитка, які наразі успішно реалізуються, а це і надання членам профспілок можливості отримання онлайн-консультацій з юридичних питань; консультацій лікарів; залучення до великого переліку дисконтних програм у торговельних мережах й інших закладах; отримання суттєвих знижок на користування профспілковою інфраструктурою по всій Україні тощо.

Координатор Центру соціальних послуг ФПУ Дмитро Дорін у своєму виступі підкреслив гостру необхідність впровадження інформаційних систем у діяльність профспілок, що є актуальним питанням, яке визначатиме подальший розвиток громадянського суспільства та рух України у напрямі цивілізованої, правової держави.

У ході дискусії присутні постали питання щодо можливостей Квитка, а також висловлювали думки з подальшого розвитку IT-технологій в контексті самоорганізації суспільства та боротьби за права працівників.

Представники трудових колективів прийшли до висновку, що необхідно підтримувати всі потуги в цьому напрямі, а також одноголосно виявили бажання долучитися до цієї справи як активні користувачі, а також ті, хто будуть приймати участь у подальшій його розробці.

Після зборів фахівці ТОВ «Центр інформаційних технологій» зустрілись з керівництвом ДП «НАІС» і обговорили ідею впровадження технології електронного цифрового підпису в межах проекту «Соціальний профспілковий квиток», що дозволить суттєво збільшити ефективність комунікації всіх ланок функціональної структури ФПУ.

Професійна спілка працівників галузі інформаційного забезпечення буде також працювати над розробкою пілотного проекту внутрішньої профспілкової Інтернет-мережі у вигляді мобільного додатку до смартфонів, яку можна буде використовувати в діяльності первинних профспілкових організацій. З часом, результати цього експерименту та висновки щодо його ефективності будуть надані ТОВ «Центр інформаційних технологій» і Федерації профспілок України.

 

 Прес-центр ФПУ

 

А1

 

А2

 

Архiв
<< < Травень 2019 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31