ФОРУМ. Розвитку Луганської області – всебічні підтримку та допомогу

ЛУГ

 

«Стратегія розвитку Луганської області на період до 2020 року», - така назва Форуму партнерів, що відбувся 28 липня у столичному готелі «Президент». У форумі взяв участь заступник Голови Федерації профспілок України Володимир Саєнко.

Організаторами форуму є Луганська обласна державна адміністрація та Програма розвитку ООН в Україні. Від організаторів у заході взяли участь голова Луганської обласної державної адміністрації – керівник обласної військово-цивільної адміністрації Юрій Гарбуз та координатор з гуманітарних питань, представник Програми розвитку ООН в Україні Ніл Вокер.

Також у обговореннях взяли участь запрошені гості: перший заступник Міністра інформаційної політики України Еміне Джапарова, заступник Міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Юрій Гримчак, керівник Програми з відновлення та розбудови миру ПРООН Віктор Мунтяну, керівники структурних підрозділів ОДА та інші.

 

ЛУГ5

 

На заході також відбулись презентація оновленої Стратегії розвитку Луганської області на період до 2020 року, обговорення напрямів її реалізації та посилення координації зусиль на всіх рівнях, налагодження партнерських відносин.

Слід наголосити, що велику роль у відродженні та розвитку регіону відіграють профспілки Луганщини. Нагадаємо, що Нагадаємо, що 15 квітня 2016 року в Сєверодонецьку відбулась установча конференція Федерації профспілок Луганської області, з трибуни якої виступив Голова ФПУ Григорій Осовий. Делегати Конференції затвердили зміни в установчих документах Федерації, обрали її керівні органи – Раду та Президію. Головою Федерації профспілок Луганської області обрано голову Ради профспілок м. Сєверодонецьк, голову первинної профспілкової організації ПрАТ «АЗОТ-Сєверодонецьк» Валерія Черниша (http://fpsu.org.ua/napryamki-diyalnosti/organizatsijna-robota/10030-ustanovcha-konferentsiya-federatsiji-profspilok-luganskoji-oblasti-rozpochala-svoyu-robotu)

 

ЛУГ1

А 19 липня 2016 року між Луганською обласною військово-цивільною адміністрацією, Федерацією профспілок Луганської області та Громадською організацією «Об’єднання організацій роботодавців Луганської області» було підписано угоду про співпрацю.

 

Угоду підписали голова облдержадміністрації – керівник обласної військово-цивільної адміністрації Юрій Гарбуз, голова Федерації профспілок Луганської області Валерій Черниш та голова Правління Громадської організації «Об’єднання організацій роботодавців Луганської області» Борис Макаревич. Як підкреслили учасники події, підписання цієї угоди сприятиме соціально-економічному розвитку області, діалогу між обласною владою, профспілками та роботодавцями. Буде відновлено роботу важливих колегіальних органів – таких як Обласний комітет сприяння зайнятості населення, Тристороння соціально-економічна рада тощо. (http://fpsu.org.ua/nasha-borotba/novini-chlenskikh-organizatsij/10579-pidpisano-tristoronnyu-ugodu-mizh-luganskoyu-vtsa-profspilkami-ta-robotodavtsyami-oblasti)

Треба зазначити, що форум партнерів "Стратегія розвитку Луганської області до 2020 року" зібрав понад 120 учасників.Увага високопосадовців, представників міжнародних організацій, дипломатичного корпусу, ЗМІ та громадськості свідчить про високий інтерес до Луганщини.

 

ЛУГ4

 

Перед початком форуму керівник Луганської обласної ВЦА Юрій Гарбуз заявив, що безпека, охорона здоров'я й освіта - пріоритетні напрямки в роботі. «Наше головне завдання – дати надію, а не відчай. Переможе не той, на чиєму боці сила, а той, на чиєму боці правда. Я звертаюся до Луганська, Краснодона, Сєвєродонецька. Я пропоную не минуле, я пропоную майбутнє – стратегію розвитку єдиної Луганщини", – наголосив Гарбуз.

Загальна потреба у фінансуванні проектів перших двох років реалізації стратегії становить майже 3,5 млрд грн, у тому числі 1,6 млрд грн з державного, обласного та місцевих бюджетів і 2,1 млрд грн з фонду міжнародної технічної допомоги, інвестицій та власних коштів. Під час розробки плану реалізації стратегії була здійснена робота з мобілізації проектних ідей, реалізація яких дозволить досягнути визначених стратегічних цілей. Всього надійшло 513 технічних завдань на загальну суму 10,7 млрд. грн. Досягнення зазначених цілей у 2017-2018 роках передбачається через реалізацію понад 60 проектних ідей, які презентовано і обговорено у рамках форуму.

Форум складався з двох блоків – відкритої панельної дискусії «Майбутнє Луганщини» та інтерактивного обговорення за темою «Координація зусиль для реалізації Стратегії».

 

Прес-центр ФПУ

 

Архiв
<< < Липень 2018 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31