553131

 

Спільний представницький орган всеукраїнських профспілкових об’єднань надіслав відкритого листа до Прем’єр-міністра України А.Яценюка. У листі наголошується, що протягом останніх півтора роки Уряд дистанціювався від розв’язання гострих соціальних проблем працівників, пенсіонерів і вносить пакети законодавчих ініціатив, внаслідок яких відбулось різке падіння економіки і зубожіння громадян.

 

Окрім цього, як стало відомо із засобів масової інформації, у Кабінеті міністрів України нібито проведено нараду членів Уряду, на якій за участю керівника Уряду обговорювались питання протидії законній діяльності професійних спілок, зокрема – Спільного представницького органу всеукраїнських профоб’єднань.

 

Найчисельніші профспілкові об’єднання країни, які об’єднують понад 8 мільйонів громадян, звернулись до очильника Уряду з проханням надати офіційну відповідь Спільному представницькому органу всеукраїнських профспілкових об’єднань на запитання - чи відповідає дійсності поширена ЗМІ інформація про згадану урядову нараду, а також запропонували легалізувати позицію Уряду та невідкладно приступити до вирішення гострих соціальних проблем: індексації зарплат, пенсій, стипендій та соціальних допомог, стримання на економічно обґрунтованому та соціально допустимому рівні газових і житлово-комунальних тарифів, створення робочих місць для безробітних, легалізації зайнятості та трудових відносин в тіньовій економіці.

 

Саме цього чекають від нас люди, - наголошується у листі профспілок, - також це відкриє шлях до конструктивного завершення переговорів з укладення Генеральної угоди. Лист схвалено на засіданні СПО об’єднань профспілок і підписано Головою СПО об'єднань профспілок, Головою Федерації профспілок України Григорієм Осовим.

 

(Текст листа додається)

 Прес-центр ФПУ