Сьогодні - Всесвітній день дій за гідну працю

7792798802280185856   До Всесвітнього дня дій за гідну працю та Дня профспілок України працівники апарату Федерації профспілок України 7 жовтня ц.р. поширили інформаційні матеріали біля станцій метро «Хрещатик» та «Арсенальна», на алеї «Героїв Небесної сотні» у Києві.   Цією акцією профспілкові активісти привернули увагу суспільства до трудових проблем працівників, захисту їх соціально-економічних прав та інтересів і дій профспілок проти звуження прав працівників в умовах змін, що відбуваються на ринку..

[ Детальніше... ]

Профспілки перемогли!

А3  Справедливість восторжествувала – саме так розцінили спілчани нещодавнє рішення Окружного адміністративного суду м. Києва, яким нарешті визнано противоправним та скасовано розпорядження КМУ від 11.01.2018 р. № 13-р «Про передачу будівлі профспілок у м. Полтава Генеральній прокуратурі України».   Рішення суду вступило в силу, воно оприлюднене та внесено до Єдиного державного реєстру судових рішень. А це означає, що тривала, більш ніж річна боротьба полтавчан, ФПУ та усіх спілчан,..

[ Детальніше... ]

ВСЕУКРАЇНСЬКА АКЦІЯ ПРОТЕСТУ ПРОФСПІЛОК: ЗАХИСТИМО ПРАВА ЛЮДИНИ ПРАЦІ!

АК    17 жовтня -  у Міжнародний день боротьби з бідністю у Києві відбудеться масовий Мітинг-хода Федерації профспілок та її членських організацій на захист законних прав та інтересів людей праці. Акція почнеться у парку Тараса Шевченка і продовжиться біля  Верховної Ради України і Кабінету міністрів України. Таке рішення було ухвалено на засіданні Президії ФПУ 20 вересня. А 10 жовтня у приміщені ПАТ «Укртелеком» відбулась селекторна нарада керівників членських..

[ Детальніше... ]

Запорожские энергетики пикетируют завод Фирташа, чтобы получить зарплату

5251dea7 Сумма долга почти достигла 1 миллиарда гривен Работники ПАО «Запорожьеоблэнерго» пикетируют ООО «Запорожский титаномагниевый комбинат», доля которого находится в собственности Дмитрия Фирташа. Основным требованием является возврат долга. Об этом сообщает корреспондент Укринформ. По состоянию на 1 мая задолженность титаномагниевого комбината перед Запорожьеоблэнерго составила 639 млн грн. Это крупнейший должник. Эти деньги должны быть перечислены в счет погашения долга Запорожьеоблэнерго перед ГП «Энергорынок». Общая сумма задолженности перед последней компанией составляет..

[ Детальніше... ]

ПОЗИЦІЯ ПРОФСПІЛОК. Захисту прав та інтересів людини праці – конструктивність та ефективність

ВЫМ   Як підвищити рівень соціально-економічного захисту працівників, які мають бути вимоги до Парламенту та Уряду у зв’язку, щоб кардинально та позитивно змінити ситуацію з дотриманням конституційних, трудових, соціальних прав та інтересів людей праці? Ці та інші актуальні питання обговорено 24 жовтня під час засідання Робочої групи з підготовки вимог до Кабінету міністрів України, Верховної Ради України та координації роботи з підготовки та проведення Всеукраїнської акції протесту..

[ Детальніше... ]

ФПУ підтримує ініціативи членських організацій

WO2I2966   У ФПУ розглянуто звернення Голови Профспілки працівників агропромислового комплексу України Ігоря Сопелкіна з приводу активізації протестних дій членів профспілок.   У відповіді в.о. Голови ФПУ Володимира Саєнка зазначено:   «Ваше звернення № 01/161, від 11 серпня 2017 року розглянуто у Федерації профспілок України. Ми поділяємо Ваше занепокоєння з приводу погіршення соціально-економічного становища працівників в Україні, хоча і не можемо погодитися з тезою про безрезультативність соціального діалогу, який проводиться ФПУ..

[ Детальніше... ]

Вчені та медики пікетують Кабмін і Раду

1018362964   3 листопада попереджувальна акція протесту під Кабміном і Верховною Радою об’єднала працівників Національної академії наук України та медиків. Мітингуючи вимагають гідних зарплат і збільшення фінансування Національної академії наук у Держбюджеті 2017 р. За словами вчених, зараз середня зарплата співробітників НАН менше середньої зарплати по Україні: середня зарплата в промисловості на даний час складає майже 6 тис.грн, тоді як оклад молодшого наукового співробітника 3.742 грн.Президія ЦК..

[ Детальніше... ]

Соціальна напруга зростає. Профспілки за рішучі дії

IMG 0616 0 r7b1k6on   18 жовтня на Президії ФПУ, яка зібралась на своє засідання відразу після завершення зустрічі Прем’єр-міністра України В.Гройсмана з керівниками всеукраїнських профспілок та їх об’єднань, ухвалено рішення про перенесення дати всеукраїнської акції протесту профспілок з 20 жовтня на 17 листопада ц.р. у формі пікетування Верховної Ради України.   Відповідні зміни внесено до постанови Президії ФПУ від 30.09.2016 № П-4-2 «Про виконання вимог профспілок, визначених постановою..

[ Детальніше... ]

Сьогодні - акція протесту працівників ПАТ «Дніпрометробуд»

  A7CF2D4C-F4DB-4FD0-9770-8C908DF612EB mw1024 s n   Сьогодні, 17 червня 2016 року, о 10.00 біля будівлі Дніпропетровської міської ради (м. Днепр, пр.-т Д. Яворницького, 75) відбудеться акція протесту з приводу важкого економічного становища працівників ПАТ «Дніпрометробуд».     Метробудівці вимагають виплатити їм заборгованість по заробітній платі за 9 місяців на загальну суму понад 6,5 млн. грн. Неодноразові звернення до губернатора Дніпропетровської області та міському голові Дніпропетровська з проханням посприяти у фінансуванні довгобуду..

[ Детальніше... ]

Соціальні партнери та директор Регіонального бюро МОП підписали Меморандум

x 1627bc78   Меморандум про взаєморозуміння щодо реалізації Програми гідної праці МОП для України на період 2016-2019 рр., що був підписаний 7 квітня ц.р. на засіданні Національної тристоронньої соціально-економічної ради.   (Текст Меморандуму додається)   Прес-центр ФПУ

[ Детальніше... ]

Архiв
<< < Листопад 2019 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30