Профспілки Закарпаття: екватор оздоровчого сезону

P1150552

 

 

Хід цьогорічного оздоровлення дітей розглянуто на виїзному засіданні обласної оздоровчої комісії профспілок (голова – заступник голови Закарпатської облпрофради Василь Захарець), яке відбулося на базі однієї з кращих оздоровниць нашого краю – дитячого оздоровчого закладу «Барвінок» обласної організації профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення (голова Іван Зелінський).

Як відзначалося, з початку літнього сезону з організаційно-фінансовою участю профспілок оздоровлено близько 3 тисяч дітей. На ці цілі використано кошти з різних джерел фінансування – профбюджету, місцевих бюджетів, батьків, господарників, спонсорів. Найбільше дітей працівників своїх галузей оздоровлено обласними організаціями профспілок працівників освіти і науки, культури, державних установ, охорони здоров’я, житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення, Ужгородської територіальної профорганізації Львівської залізниці.

Цього літа активно оздоровлюють дітей стаціонарні заклади «Трембіта», «Вогник», «Барвінок», «Шаяни», «Водограй» та інші. У літньому оздоровчому таборі «Гармонія» для творчо обдарованих дітей, організаторами якого були управління культури облдержадміністрації та облорганізація профспілки працівників культури у першу зміну було оздоровлено 96 юних талантів – переможців міжнародних, всеукраїнських та обласних конкурсів. З ініціативи галузевих профспілок працівників освіти і науки та охорони здоров’я організовуються виїзди дітей на відпочинок  в оздоровчі заклади на море – в Одеську область. 

Свої пропозиції щодо проведення оздоровлення дітей висловили голова обласної оздоровчої комісії профспілок Василь Захарець, члени комісії Ярослав Афтанас, Марія Петечук, Наталія Товтин, Тетяна Повханич, Іван Зелінський.

Виступаючи на засіданні оздоровчої комісії, голова Закарпатської облпрофради Володимир Фленько запропонував більш ефективно використовувати на оздоровлення дітей кошти з різних джерел фінансування, більше організовувати в таборах профільних змін, в тому числі спортивних, здійснювати контроль за виконанням обласних оздоровчих програм тощо.

Члени обласної оздоровчої комісії ознайомилися з роботою дитячого оздоровчого закладу «Барвінок», про яку розповів голова обласної організації профспілки працівників ЖКГ Іван Зелінський, зустрілися з дітьми, що відпочивають в оздоровниці.

На фото:

            - члени обласної оздоровчої комісії (зліва направо) Ярослав Афтанас, Наталія Товтин, Василь Захарець, Тетяна Повханич, Іван Зелінський, Марія Петечук та голова облпрофради Володимир Фленько під час засідання;

            - знайомство з роботою дитячого оздоровчого закладу «Барвінок».

Фото автора

Сергій Баранчиков,

завідувач відділу організаційно-

гуманітарної роботи

 

P1150561

Закарпатської облпрофради

Архiв
<< < Травень 2018 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 23 24 25 26 27
28 29 30 31