Засідання Правління УФПО: зміцнювати та розвивати соціальне партнерство і співробітництво

 

ЗАС 

Актуальні питання стратегії діяльності Української федерації профспілкових організацій – профспілки працівників підприємств з іноземними інвестиціями, господарських товариств, організацій та установ і розширення мотиваційних чинників через запровадження  електронного квитка члена профспілки обговорено 2 березня на розширеному засіданні Правління УФПО. У заході взяв участь та виступив заступник Голови Федерації профспілок України Євген Драп'ятий.

 

 Вів засідання заступник Голови Профспілки Олександр Крисюк..

 

ЗАС2

 

 Директор Центру соціальних послуг Костянтин Навроцький виступив перед учасниками засідання з презентацією й детально розповів, що представляє собою Соціальна картка, хто може нею користуватися, для кого вона створена й на яких умовах, озвучив спектр послуг, які може отримати власник картки на території України.

Соціальна картка надає можливість члену профспілки користуватися низкою послуг на безоплатній основі. Для цього слід зателефонувати на гарячу лінію колл-центру, за номером телефону (безплатно): 0-800-210-308 (працює лодобово):
- Юридична підтримка. Працює програма «Адвокат 24» – з виїздом фахівця, складається протокол, з’ясовуються обставини тощо.
- Сервіс надання допомоги в дорозі.
- Он-лайн допомога доктора за телефоном (тільки до 20.00).
- Знижка на газових заправках, АЗС WOG.
- Дисконтна знижка в готелях, санаторіях.

 

ЗАС4

Вартість такої Соціальної картки для ФПУ – 40 гривень. На сьогодні нею користуються 100 тис. членів профспілок, нещодавно Центр соціальних послуг випустив ще 150 тис. карток.

  Під час обговорення учасники засідання поставили низку запитань щодо електронного профспілкового квітка.

З презентацією сигнального варіанту  нової редакції книги «Трудові та соціально-економічні права учасників АТО: забезпечення та профспілковий захист» виступили заступник Голови УФПО Олександр Крисюк та заввідділом організаційної роботи УФПО Ольга Глушко.

 

ЗАС5

 

 

Учасники засідання також обговорили актуальне питання «Напрямки стратегії діяльності  профспілки та розширення мотиваційних чинників членства в УФПО». Мова, перш за все, йшла про збільшення членства УФПО шляхом сприяння створенню нових робочих місць та  про роботу     Профспілки по зміцненню та розвитку соціального партнерства і співробітництва.   

 

ЗАС6

 

Наприкінці заходу були підбити підсумки роботи в галузі за 2017 рік та відбулось нагородження кращих підприємств галузі, первинних профспілкових організацій, профспілкових лідерів.       

 

ЗАС3

 

Прес-центр ФПУ                                  

Архiв
<< < Грудень 2018 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31