ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ДІЙ ЗА ГІДНУ ПРАЦЮ 7 ЖОВТНЯ 2019 РОКУ: ІНВЕСТУЙТЕ В СЕКТОР ДОГЛЯДУ

arton21835-3edc9 Для працюючих людей немає нічого важливішого, ніж знати, що за їхніми дітьми і літніми родичами належним чином доглядають.   Догляд, насамперед за маленькими дітьми і людьми похилого віку, є одним з найбільш швидкозростаючих секторів Європи. За оцінками, в майже 5% від загальної робочої сили. Переважна більшість медичних працівників, 88,2%, становлять жінки. Люди, які працюють на передньому краї сектору догляду, виконують життєво важливу роль, необхідну для благополуччя дітей і..

[ Детальніше... ]

Експерти розказали, як має змінитися політика ЄС щодо Східного партнерства, а також оцінили євроінтеграційні успіхи України

А   Європейський Союз має змінити свою тактику щодо країн Східного партнерства та cпрямувати головні зусилля на проведення демократичних реформ в Україні, Грузії, Молдові, Вірменії, Азербайджані та Білорусі. При цьому процес реформ має бути спільною відповідальністю багатьох гравців, залучених до процесу формування політики в країнах Східного партнерства, в тому числі поза сферами влади та громадянського суспільства. Про це говориться у дослідженні «Розвиток Східного партнерства: 23 ідеї громадянського..

[ Детальніше... ]

ЕФПОО поддерживает забастовку швейцарских женщин

А9 14 июня 2019 года по всей Швейцарии женщины вышли на улицы для проведения национальной женской забастовки. Наша членская организация VPOD / SSP является одним из организаторов этой забастовки.   На последнем конгрессе ЕФПОО все женщины-делегаты заявили о своей поддержке и солидарности с участниками забастовки. Эта акция следует за успешной испанской феминистской забастовкой и забастовкой женщин в Глазго. ЕФПОО выражает свою солидарность и призывает поддержать эту мобилизацию.   Среди национальных..

[ Детальніше... ]

Соціальний захист вкрай важливий в умовах глибоких змін у світі праці

А8   Стійкі системи соціального захисту будуть набувати все більшого значення для надання підтримки в мінливому світі праці, повідомили виступаючі на форумі високого рівня на столітній Міжнародної конференції праці.    Учасники форуму, що проходив на Міжнародній конференції праці (ILC), обговорили, як цифровізація, демографічні зрушення, зміна клімату та глобалізація позначаються на управлінні людьми перехідними процесами протягом свого життя. Промовці наголосили на важливості не тільки політики створення гідних робочих місць, а й..

[ Детальніше... ]

Виступ представника трудящих України, Голови ФПУ Григорія Осового на Міжнародній конференції праці. (Ранкове засідання 13 червня 2019 року)

А6    Шановні делегати!   Сторіччя МОП безсумнівно стане важливою віхою в сучасній історії. Участь у нинішній Конференції такої кількості глав держав і урядів свідчить про величезну роль, яку МОП грає в світі праці. Це єдина міжнародна організація, де представлені трудящі, які безпосередньо беруть участь у виробленні і прийнятті трудових стандартів.   Не менш важливо і те, що трипартизм і соціальний діалог, що є серцевиною МОП, дозволяють консолідувати зусилля урядів, роботодавців і..

[ Детальніше... ]

Первомай 2019: пришло время для нового социального контракта

В   В условиях растущего неравенства и завладения корпорациями все большей доли богатств и вынуждения правительств откупаться, МКП призывает к подписанию нового социального контракта, подкрепленного универсальной гарантией труда, в этот год столетия Международной организации труда.   «Работники повсюду все чаще живут на грани нищеты, поскольку корпоративная прибыль стремительно растет. Неравенство и экономическая нестабильность угрожают демократии и подрывают доверие к политикам и институтам, которые должны служить людям, но не служат...

[ Детальніше... ]

Выборы в Европейский парламент 2019 - Заявление европейских социальных партнеров

 Б11 Европейский Союз обеспечил длительный мир на нашем континенте и объединил европейский народ вокруг фундаментальных ценностей демократии, прав человека, свободы и равенства. Демократия должна становиться более полноценной, чтобы выжить. Поэтому мы настоятельно призываем граждан по всей Европе выйти и проголосовать на европейских выборах 23–26 мая 2019 года, чтобы высказаться по поводу будущего, защитить демократию, устойчивый экономический рост и социальную справедливость.   ЕС сыграл важную роль в том, чтобы..

[ Детальніше... ]

Співробітництву –новий імпульс

А1 Конкретні питання і напрями взаємодії та підвищення ефективності  співробітництва обговорено 1 квітня під час робочої а зустріч керівництва Федерації профспілок України з Директором програм Центру солідарності АФП-КВП в Україні Тристаном Масатом. Голова ФПУ Григорій Осовий проінформував гостя про діяльність Федерації  у сфері соціально – економічного  та правового захисту прав та інтересів людини праці, інформаційного забезпечення цього процесу. Наголошувалось, що у рамках реалізації Меморандуму про взаєморозуміння між..

[ Детальніше... ]

Григорій Осовий бере участь у засіданні ПГС Україна - ЄС

donors logos   3 квітня у м. Львів розпочалось засідання Платформи Громадянського суспільства Україна - ЄС, органу створеного відповідно до ст. 469-470 Угоди про асоціацію.   Цього разу зібрання представників громадянського суспільства України і Європейського союзу присвячено висвітленню таких основних тем: про права профспілок та працівників, а також про продовольчу безпеку.   IMG 0223   Федерацію профспілок України на засіданні представляють Голова ФПУ Григорій Осовий та голова Профспілки..

[ Детальніше... ]

ДЕЛЕГАЦІЯ ФПУ БЕРЕ УЧАСТЬ У РОБОТІ 52-Ї СЕСІЇ КОМІСІЇ ООН З НАРОДОНАСЕЛЕННЯ ТА РОЗВИТКУ

А20  1-5 квітня 2019 року у штаб-квартирі ООН у м. Нью-Йорк проходить 52-а сесія Комісії ООН з народонаселення та розвитку.Тема цьогорічної сесії: «Огляд та оцінка Програми дій Міжнародної конференції з народонаселення та розвитку і її внесок у реалізацію та огляд Порядку денного у галузі сталого розвитку на період до 2030 року». Відповідно до спеціального консультативного статусу ФПУ при Економічної і соціальної ради ООН (ЕКОСОР) у цьому важливому..

[ Детальніше... ]

Архiв
<< < Листопад 2019 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30