Рік первинки пройшов успішно

Копия DSC03063 Президія Федерації профспілок Кіровоградської області підбила підсумки Року первинної профспілкової організації. Він був насичений подіями і заходами. Стартував Рік засіданням за круглим столом голів профкомів на тему: «Шляхи  удосконалення роботи  первинної профспілкової організації: проблеми та досвід». Досвідом роботи поділились голови первинних профорганізацій ПАТ «Гідросила» С. Є. Олійник, Кропивницької  міської стоматполіклініки №1 С. О. Бернард,  Бобринецької  спеціалізованої  школи-інтернат I-II ступенів О. А Смутко,  ДП «Кіровоградстандартметрологія»..

[ Детальніше... ]

Вечір духовності і поезії у ФПУ

Изображение 501   Завершуючи 2017 рік, який відповідно до постанови Президії ФПУ № П-6-7 від 20.12.2016 р. оголошений Роком первинки, 19 грудня на свято Миколая-Чудотворця первинна профспілкова організація апарату Федерації профспілок України запросила до себе у гості творчих митців, справжніх чарівників слова – поетів, чия доля пов’язана з профспілками.   Вечір поезії, проведений щиро і натхненно, виявив надзвичайні таланти тих, з ким ми щодня працюємо пліч-опліч, знаємо їх як..

[ Детальніше... ]

Про Рік первинної профспілкової організації і проблеми галузі – в профспілці працівників культури Закарпаття

P1160242       Нинішній рік у діяльності Закарпатської обласної профспілкової організації працівників культури (голова Наталія Товтин) був насичений різними подіями, коли профспілка, діючи на засадах соціального партнерства з управлінням культури облдержадміністрації, відстоювала права й інтереси працівників галузі. Чимало, зокрема, зроблено в рамках проведення Року первинної профспілкової організації, старт якому для Всеукраїнської галузевої профспілки було дано в м. Свалява на засіданні круглого столу за участі голови ЦК профспілки працівників..

[ Детальніше... ]

Чернігівщина відзначає кращі первинні профспілкові організації

IMG 0248     13 грудня 2017 року відбулося засідання Президії Федерації профспілкових організацій Чернігівської області (ФПО). На засіданні було розглянуто низку важливих питань, одним з яких було підведення підсумків проведення обласного огляду-конкурсу первинних профспілкових організацій під девізом «Активна первинка – сильна профспілка».   Розглянувши матеріали, подані членськими організаціями до Організаційного комітету ФПО обласного огляду-конкурсу, президія Федерації профспілкових організацій Чернігівської області постановила визнати переможцями та нагородити в номінації:   чисельністю понад 1000..

[ Детальніше... ]

Первинки лісових галузей на навчанні в Чернігівському центрі

IMG 9566     Днями в Чернігові відбулося відразу два навчальні заходи для членських організацій Профспілки працівників лісових галузей України. В семінарах взяли участь профспілкові активісти ППО ПрАТ “Київський картонно-паперовий комбінат” та ППО ПАТ «Слов'янські шпалери — КФТП».   Навчання відкрив та запросив учасників до плідної роботи голова галузевої Профспілки Вадим Сібільов. Серед питань, що були розглянуті на семінарі-тренінгу: “Риторика. Конфліктологія. Успіхологія” (тренер міжнародного класу Ольга Денисова), “Мотивація профспілкового членства..

[ Детальніше... ]

Архiв
<< < Жовтень 2018 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31