Нові часи вимагають нових практик

 Д5   Ми є свідками бурхливих змін, що відбуваються в політиці, виробництві, соціальній сфері та науці. При цьому не тільки прискорюються темпи розвитку сучасної науки, а й істотно збільшується сфера її впливу. Наука в усі зростаючій мірі проникає в головні області життя суспільства: економіку, політику, мистецтво, освіту і т.д. Особливо важлива ця тенденція для вирішення завдань захисту прав і свобод членів профспілки в епоху змін. Іншими словами, актуальність..

[ Детальніше... ]

РЕАЛІЗАЦІЯ ПРІОРИТЕТІВ ФЕДЕРАЦІЇ ПРОФСПІЛОК УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ЕКОНОМІЧНОЇ ПОЛІТИКИ, ПРОМИСЛОВОСТІ, ЗАЙНЯТОСТІ ТА ЦІНОУТВОРЕННЯ

  Загальнодержавний курс економічного розвитку, направлений на євроінтеграцію, поставив перед профспілками нові завдання, з метою вирішення яких Федерацією профспілок України затверджено Стратегію діяльності на 2016-2021 роки «Європейський вибір». У таких умовах для України важливим є сталий розвиток економіки, який стане міцним фундаментом для забезпечення прав і свобод людини. Відповідно, активна участь у формуванні та реалізації економічної політики є одним з ключових завдань діяльності професійних спілок на національному рівні. Ситуація, що складається останнім..

[ Детальніше... ]

Куди оком не кинь - роздоріжжя

Про те, що насправді не все гаразд у нашому «українському профспілковому королівстві» свідчить незмінність проблем, які конче потребують розв'язання. З року в рік цю руйнівну естафету передає один склад ради до іншої. Усі «зашморги», а ми про них і писали, і говорили з трибун, обговорювали їх з колегами й офіційно, й приватно, все тугіше затягуються на спілчанському русі. Лише додаються нові… Хіба не очевидну слабкість захисника прав і інтересів трудівника демонструє..

[ Детальніше... ]

Назустріч Раді ФПУ

З метою підвищення захисної ролі профспілок у справі збереження життя і здоров’я спілчан, на виконання рішень VII З’їзду Федерації професійних спілок України щодо реалізації відповідних пріоритетних цілей Стратегії діяльності Федерації профспілок України на 2016–2021 роки «Європейський вибір» постановою Президії ФПУ від 21 грудня 2017 року затверджено «Пріоритетні заходи ФПУ щодо забезпечення належного захисту прав працівників на безпечні і здорові умови праці»   Публікація у газеті «Профспілкові вісті» від 18.04.2019 р. додається.    

[ Детальніше... ]

Архiв
<< < Грудень 2019 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31