Б1

15 травня відбулась акція біля Окружного адміністративного суду м. Києва на підтримку Полтавської обласної ради профспілок під час розгляду судом справи про скасування розпорядження КМУ від 11.01.2018 № 13-р «Про передачу будівлі профспілок у Полтаві Генеральній прокуратурі України».

Федерація профспілок України, всеукраїнські профспілки і територіальні профоб’єднання, представники трудових колективів ФПУ виступають проти свавілля, коли порушуються Конституція і закони України, зокрема право на власність.

 Учасники акції – представники Полтавської обласної ради профспілок, апарату ФПУ, Київської обласної ради профспілок, Всеукраїнських галузевих профспілкових організацій -   вимагали від суддів дати по руках рейдерам від влади, які використовують своє службове становище і намагаються збагатитися за рахунок простого люду та переступають через конституційну норму верховенства права.

 «Ми розраховуємо на справедливий суд, який має стати на сторону закону і захистити права профспілок!» - підкреслювали вони.

Після засідання суду Голова Полтавської обласної ради профспілок Леонід Вернигора проінформував учасників акції, що наступне засідання  відбудеться 16 липня ц.р. «Ми і надалі будемо боротися за скасування незаконного розпорядження уряду, - зазначив він. – Вдячні за підтримку з боку апарату ФПУ, її членських організацій. Впевнений – перемога буде за нами».  

Прес-центр ФПУ

 Б3

 Б

 Б2