pmgu 030622
Голова ПМГУ Олександр Рябко звернувся до Голови Верховної ради України Руслана Стефанчука щодо прийнятого ВРУ в першому читанні 12 травня п.р. законопроєкту №5371 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо спрощення регулювання трудових відносин у сфepi малого i середнього підприємництва та зменшення адміністративного навантаження на підприємницьку діяльність».
 
У зверненні йдеться про те, що положення законопроєкту №5371 суперечать Конституції України, Конвенціям MOП, Директивам ЄC та в умовах зростання безробіття, відсутності достатньої кількості робочих місць призведуть до погіршення умов трудового договору для працівника порівняно з чинним законодавством та законодавством країн Європейського Союзу
Профспілка разом з працівниками з розумінням ставляться до існуючих обмежень на період дії складних для країни умов. Проте, ліквідація трудових прав не знаходить розуміння i обурює працівників, які сьогодні докладають героїчних зусиль, як на передовій так i трудовому фронті, для перемоги України в цій повномасштабній i кровопролитній війні.
Профспілка металургів і гірників України вважає пріоритетним розробку та прийняття нового Трудового кодексу України за участі профспілок - законних представників трудящих, який би враховував міжнародні норми й соціальні стандарти, визначені конвенціями Міжнародної організації праці та законодавчими актами Європейського Союзу.
Голова ПМГУ закликав народних депутатів України захистити європейський вибір Українського народу та не голосувати за проєкт №5371.
 
З текстом звернення можна ознайомитись на сайті ПМГУ http://pmguinfo.dp.ua/
Джерело: