А21

«Так історично сталося, що 20 лютого в Україні відзначають День пам`яті Героів Небесної Сотні та Всесвітній день соціальноі справедливості", - написав на сторінці у Facebook Голова ФПУ Григорій Осовий.

 «Одна дата, дві події , а за змістом як одне ціле - БОРОТЬБА ЗА ЛЮДСЬКУ ГІДНІСТЬ, яка інколи призводить , на жаль, до людських жертв, - зазначив він. -  Федерація профспілок була і залишається на двох фронтах цієї боротьби , у 2014 році спалено Будинки профспілок у Києві і Одесі. А нині в судах змушена захищатися від державного рейдерства на ці будівлі, які були відновлені профспілками самотужки , але не дають спокою правоохоронним органам і чинній владі.

 Можливо , не так будівлі щоб поживитися, як активний спротив профспілок наступу на права і гідність працюючої людини і ветеранів , руйнуванню підвалин соціальної , правової держави в угоду міжнародного капіталу і вітчизняного олігархату .Прикро і гірко про це говорити..

Тож БОРОТЬБА триває! «Профспілки України - укріплюймо ряди, наша сила у єднанні на шляхах боротьби» - такі слова Гімну Федерації профспілок України. Над девіз : Єдність, Солідарність, Дієвість!»

А22