Изображение 505

 

Командувач сил логістики Збройних Сил України генерал-лейтенант Олег Вишнівський подякував Голові ФПУ Григорію Осовому за активну громадську позицію, сумлінне виконання своїх обов’язків та з нагоди Дня захисника України.

 

Подяку було вручено після шефського концерту творчих колективів Міжнародного центру культури і мистецтв профспілок України, який відбувся у центрі Командування сил логістики 11 жовтня п.р.

Зі святами Покрови, Днем українського козацтва та Захисника України військовослужбовців привітали учасники Народного ансамблю танцю «Горлиця» та фольклорного ансамблю «Співаночка».

А яке ж свято без пісні і танцю? Вони - у традиції нашого народу. Тому вдячності військових не було меж, адже гарний настрій їм було забезпечено.

 

Изображение 384

 

Перед концертом багато з них Наказом Міністра оборони України отримали нагороди за значний особистий внесок у зміцнення обороноздатності держави, сумлінне виконання службових обов’язків, особисті досягнення у службі та високий професіоналізм. Хвилиною мовчання вшанували пам'ять героїв, які пішли у вічність, захищаючи нашу Батьківщину.

 

Изображение 334

 

Подібні виступи вже стали традицією для ансамблів МЦКМ ПУ «Жовтневий палац» (директор - Юрій Бобир). Нещодавно ми повідомляли про благодійний концерт для вчителів м.Обухова. Минулого року «Горлиця» виступила перед курсантами Окремого президентського полку ім. гетьмана Богдана Хмельницького, дала концерт для воїнів-ветеранів АТО - бійців 90-го окремого аеромобільного батальйону, а напередодні 8 Березня разом зі «Співаночкою» відвідали одну з військових частин під Києвом, подарувавши захисникам Вітчизни, серед яких багато жінок, відчуття свята й весни, надії на добре майбутнє.

Бажаємо вам, талановита юнь, творчих успіхів у вашій благородній справі, нових виступів та незабутніх зустрічей з глядачами!

 

Изображение 358

 

Изображение 455

 

Изображение 351

 

Изображение 514

 

Копия IMG-84e79753ba423bd306f0886197147bcc-V

 

 Прес-центр ФПУ