![312058518 513902540753058 6291324220419031460 n](/images/images/2022/October/261022/312058518_513902540753058_6291324220419031460_n.jpg)
27 жовтня 2022 року Федерація професійних спілок України офіційно стала повноправним членом Європейської Конфедерації Профспілок.
До складу ЄКП (ETUC) ФПУ прийнято разом з Конфедерацією вільних профспілок України (КВПУ) та Національною конфедерацією профспілок Молдови (CNSM).
- Ми пишаємося вітанням у своїй родині Федерації профспілок України, – сказав генеральний секретар ЄКП (ETUC) Лука Вісентіні. - Майбутнє України та Молдови в Європейському Союзі, а профспілки України та Молдови потребують підтримки та солідарності ETUC для захисту прав працівників у ці складні і небезпечні часи.
Профспілки України тепер члени великої Європейської профспілкової родини. Разом та за підтримки європейських профспілок будемо наближати Україну до повноправного членства у ЄС!
Голова ФПУ Григорій Осовий коментуючи цю подію, зокрема зазначив, що "Заявку про вступ в ЄКП ми подали ще у 2016 році. Але через те, що Україну не приймали до ЄС, відкладався і наш вступ до ЄКП, хоча європейські партнери де-факто вже взяли ФПУ до своєї родини: запрошували нас на міжнародні профспілкові заходи, приїздили в Україну та підтримували нас. На 7 -му з’їзді ФПУ було ухвалено Стратегію діяльності «Європейський вибір». А у грудні ц.р. на правах повноправного члена представники ФПУ візьмуть участь у засіданні Виконкому ЄКП".
![312875748 485185150328363 4351542725040956962 n](/images/images/2022/October/261022/312875748_485185150328363_4351542725040956962_n.jpg)