20230221 155837

Голова Федерації профспілок України Григорій Осовий 21 лютого 2023 року провів робочу зустріч в режимі відеоконференції з Міжнародним секретарем Конфедерації профспілок Норвегії Лів Торрес, в якій взяла участь і голова об’єднаної організації Профспілки працівників освіти і науки України Великохутірської, Драбівської, Шрамківської територіальних громад Черкаської області Любов Бут.

Під час зустрічі голова ФПУ поінформував про роботу українських профспілок, спрямовану на підтримку Збройних сил України, гуманітарну допомогу, яка надається ФПУ внутрішньо переміщеним особам, захист соціально-економічних і трудових прав працівників під час воєнного стану, боротьбу за справедливу трудову реформу в Україні. А також розповів про основні завдання, які  поставлені VIII з’їздом ФПУ в Стратегії діяльності ФПУ «Час дій та якісних змін» та окреслив шляхи їх реалізації з урахуванням російської військової агресії.

Учасники зустрічі обговорили і визначили основні напрями  співпраці між ФПУ та КПН спрямовані на підтримку профспілкового руху в Україні в умовах війни.

20230221 1609210

Після завершення зустрічі Григорій Осовий відповів на запитання  журналістів норвезької газети «Вільні профспілки».  Він наголосив, що війна вплинула в той чи інший спосіб на життя кожного українця, ускладнила ситуацію для працівників та профспілкових організацій, адже вона призвела до зниження рівня зайнятості та збільшення соціальних проблем. І не зважаючи на всі існуючі проблеми та виклики воєнного періоду, профспілки продовжують активно працювати, надаючи підтримку своїм членам,  послідовно захищають їхні права та інтереси.

Він щиро подякував Конфедерації профспілок Норвегії за матеріальну підтримку, що була надана українським профспілкам, і наголосив на важливості солідарної міжнародної підтримки для членів профспілок в Україні, які потерпають від російської агресії. Григорій Осовий висловив переконання, що співпраця ФПУ і КПН відкриє нове вікно можливостей і збагатить  профспілковий рух обох країн.

20230221 155631

Пресцентр ФПУ