ituc global rights 050623

Як повідомив Люк Тріангл,  в.о. Генерального секретаря МКП,  червень ц.р. - важливий місяць для міжнародної профспілкової діяльності, протягом якого відбудуться ключові події. Ми презентуємо десяте видання флагманської публікації МКП - Глобального індексу прав МКП за 2023 рік - 30 червня на вебінарі, присвяченому його результатам. Ви можете зареєструватися на сайті ITUC.

На Міжнародній конференції праці, що відбудеться 5-15 червня, ми будемо вимагати від урядів дотримання міжнародних трудових стандартів, зокрема, розглядатимуться питання учнівства, справедливого переходу та охорони праці. У той же час, на Конференції ООН з питань клімату 2023 року ми закликатимемо уряди прискорити і поглибити справедливий перехід для подолання кліматичної кризи.

Генеральна рада МКП збереться 11 червня, щоб визначити процес обрання нового Генерального секретаря МКП на позачерговому Всесвітньому конгресі МКП пізніше цього року. Очікується, що Генеральна рада також прийме Політику доброчесності та боротьби з корупцією і Кодекс поведінки, а також нові правила, що регулюють проведення виборів Генерального секретаря, і отримає оновлену інформацію про хід роботи над новими фінансовими правилами і процедурами. Перед цим 30 травня відбудеться віртуальне засідання Виконавчого бюро МКП.

Наступного дня після Генеральної ради відзначатиметься Всесвітній день боротьби з дитячою працею, коли профспілки та їхні союзники в усьому світі продовжуватимуть наполягати на тому, щоб усі діти відвідували школу, а закони проти дитячої праці були посилені та повністю виконані.

Інші важливі дні, що наближаються, - Міжнародний день домашніх працівників, 16 червня, Всесвітній день біженців, 20 червня, Саміт МОП "Світ праці" під час Конференції МОП, 17-18 червня, присвячений питанням соціальної справедливості, а 21 червня відзначається 4-а річниця прийняття Конвенції МОП 190 про насильство та домагання.

 

Департамент міжнародних зв’язків апарату ФПУ