Изображение 2122

 

19 березня 2019 року у Києві у Будинку профспілок відбулась робоча зустріч керівництва ФПУ з Кемалем Озканом, заступником генерального секретаря Глобального союзу ІndustriALL та керівниками всеукраїнських профспілок, що входять до цієї організації.

 

Заступник Голови ФПУ Володимир Саєнко гостинно привітав членів Глобального союзу ІndustriALL у відновленому будинку профспілок та побажав їм подальшого зміцнення зв’язків зі своїми партнерами з інших країн у боротьбі за покращення умов праці трудящих та права профспілок.

У зустрічі взяли участь заступники Голови ФПУ Олександр Шубін, Євген Драп’ятий, член виконкому ІndustriALL, голова Атомпрофспілки України Валерій Матов, голова Профспілки металургів і гірників України Сергій Комишев і заступник Голови Олександр Рябко, заступник голови Незалежної профспілки гірників України Наталя Левицька, регіональний секретар Глобального союзу ІndustriALL Вадим Борисов, фахівці Департаменту міжнародних зв’язків апарату ФПУ.

 

Изображение 2078

 

Під час розмови неодноразово наголошувалося, що промисловість в Україні складає основу національної економіки, тому її стабільний розвиток є тим локомотивом, що здатен забезпечити успішне проведення реформ в усіх сферах економічного життя країни. Кемаль Озкан повідомив, що 12-ть українських профспілок-членських організацій ІndustriALL під час зустрічі з представниками профспілок країн західної Європи, що відбулась 18 лютого в Києві, обговорили Маніфест з розвитку промисловості України та ухвалили Резолюцію.

 

Изображение 2137

 

За оцінкою учасників цього міжнародного форуму, загострення проблем в соціально-трудовій сфері в Україні (до чого також привернула увагу моніторингова місія ЄКП/ПЄРР в лютому ц.р.) зобов’язує профспілки до активізації солідарних дій з метою зміцнення профспілкового руху та забезпечення законних прав і інтересів трудящих.

Про це йшлося на прес-конференції в УНІАН за підсумками візиту делегації Глобального союзу ІndustriALL в Україну, де було оголошено про об’єднання зусиль з українськими профспілками задля вирішення питань подальшого розвитку вітчизняної промисловості та недопущення зниження існуючого рівня трудових прав та соціальних гарантій для українських працівників.

 

Изображение 2161

 

Профспілки висловилися за ефективний соціальний діалог і домовились оприлюднювати інформацію про дії компаній, які порушують права трудящих і профспілок.

 

Відео-звіт з прес-конференції можна переглянути тут.

 

 Изображение 2162

 

Прес-центр ФПУ