picture

5 січня 2021 року відбулась робоча зустріч голови Запорізької облдержадміністрації Олександра Старуха з головою Запорізької обласної ради профспілок Віталієм Каплій.

 

На зустрічі були присутні голови обласних організацій профспілок працівників освіти і науки Надія Гринь, охорони здоров’я Ірина Бальченко, працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення Алла Малигіна.

В ході зустрічі були обговорені питання розвитку соціального діалогу в Громадах області, підведення підсумків виконання Територіальної угоди на 2017 – 2020 роки за 2020 рік та проведення переговорів з укладання нової Територіальної угоди, активізації роботи обласного координаційного комітету сприяння зайнятості населення, погашення заборгованості по заробітній платі на підприємствах комунальної сфери та повноти її сплати в закладах бюджетної сфери.

В ході зустрічі сторони акцентували увагу на необхідності посилення контрою за виконанням трудового законодавства, діючих колективних договорів.

Запорізька обласна рада профспілок