![396984569 714636310691514 3660277281190956641 n](/images/images/2023/November/071123/396984569_714636310691514_3660277281190956641_n.jpg)
За повідомленням Об'єднання профспілок Львівщини, на Пленумі Львівської обласної організації Профспілки працівників лісового господарства (ООППЛГ), що відбувся 31 жовтня, було розглянуто питання про реорганізацію Івано-Франківської обласної організації Профспілки працівників лісового господарства шляхом її приєднання до Львівської ООППЛГ.
На Пленумі обрали керівні органи. Головою обрано Василя Максимця, його заступником - Любомира Пастернака.
Таким чином, Львівська організація збільшилася на більш як 2000 членів профспілки. Від імені Об'єднання профспілок Львівщини привітав спілчан з єднанням голова Молодіжної ради ОПЛ Олег Долінський.
Бажаємо пілідної праці на сторожі прав людини праці!
![398087517 714636330691512 6485897065346189413 n](/images/images/2023/November/071123/398087517_714636330691512_6485897065346189413_n.jpg)
Об'єднання профспілок Львівщини