DSCN9403

31 травня ц.р. у приміщенні ФПУ відбулося чергове засідання Колегії по роботі над реалізацією положень Цільової програми "За якісне та доступне громадське обслуговування" (далі – Програма). В роботі взяли участь Голова ЦК профспілки працівників соціальної сфери Тьоткін В.І., заступник Голови ЦК профспілки працівників держустанов Піжук Ю.М., представники ЦК профспілки працівників охорони здоров'я, ЖКГ, МП, ПОН, зв'язку, автомобільного транспорту та шляхового господарства, Укрелектропрофспілки, керівники та спеціалісти апарату ФПУ.

У ході роботи були обговорені питання про стан реалізації державної житлової політики та забезпечення громадян житлом (по проекту постанови Президії ФПУ), доповідач – Малежик І. М., головний спеціаліст Управління соціального захисту соціально-економічного департаменту. У своєму виступі І. Малежик відзначила активну участь членських організацій при опрацюванні проекту постанови Президії ФПУ. Зокрема, від більшості членських організацій надійшли пропозиції до проекту постанови, які були враховані (частково враховані) при доопрацюванні. Учасники наради взяли до відома представлену інформацію та відзначили актуальність питань житлової політики та забезпечення громадян житлом.

Крім того, на засіданні розглядалися і галузеві проблемні питання. Зокрема, завідувач відділу економічного захисту та трудових відносин ЦК "Укрелектропрофспілки" Курілець М.П. охарактеризував нинішню ситуацію у сфері енергетики та електротехнічної промисловості та широко висвітлив існуючі актуальні проблеми у ній. За результатами обговорення наданої доповідачем інформації, учасниками наради рекомендовано розглянути можливість винесення цього питання на Президію ФПУ.

Соціально-економічний департамент

DSCN9396

DSCN9410

DSCN9402

DSCN9397