logo

27 листопада 2012 року у Дурбані (Південно-Африканська Республіка) розпочав роботу 29-й Всесвітній конгрес Інтернаціоналу громадського обслуговування (ІГО), в якому беруть участь близько 1200 лідерів профспілок громадського обслуговування. Серед них – делегація профспілок України, які є членськими організаціями ІГО.

Члени ІГО знаходяться на передньому краї боротьби, яка змінює політичний ландшафт у багатьох частинах світу. Під гаслом «В інтересах людей» делегати конгресу ІГО обміняються досвідом, окреслять основні напрямки політики і затвердять план дій з відстоювання якісного громадського обслуговування та прав профспілок для загального блага.

На урочистому відкритті конгресу виступили Генеральний секретар ІГО Пітер Валдорфф, лідери приймаючих організацій, міністр державної служби та управління ПАР, мер Дурбану, прем'єр провінції Квазулу-Натал, а також представник Міжнародної організації праці.

Інтернаціонал громадського обслуговування – це глобальна федерація профспілок, яка стоїть на варті інтересів понад 20 млн. чоловіків і жінок, які надають життєво важливі громадські послуги в 150 країнах світу. ІГО веде боротьбу за права людини і соціальну справедливість, сприяє розширенню загального доступу до якісних громадських послуг. ІГО співпрацює з агентствами Організації Об'єднаних Націй, організаціями громадянського суспільства, профспілковими та іншими організаціям, які розділяють його погляди.

Див. інформацію про заходи, що передують конгресу, і про перебіг самого конгресу на вебсайті: http://congress.world-psi.org.


Департамент міжнародної роботи апарату ФПУ