До ФПУ надійшов лист-подяка

poljana 10 До Голови ФПУ Григорія Осового та голови Правління ПрАТ «Укрпрофоздоровниця» Миколи Суботи листом звернувся пенсіонер - ліквідатор аварії на Чорнобильській АЕС Микола Олександрович Іщенко, який разом з іншими ліквідаторами пройшов курс лікування в санаторії «Поляна» Закарпатської області. У листі зазначається: «Від себе особисто, та від імені інших ліквідаторів виражаємо сердечну вдячність, величезну подяку і низькій уклін керівництву і лікарям санаторія«Поляна» за високій професіоналізм, величезну увагу..

[ Детальніше... ]

НАМ ПИШУТЬ. Колектив санаторію "Поляна" не зупиняється на досягнутих результатах

2014-12-30-1336 На адресу Голови Федерації профспілок України  Г.Осового  надійшло  звернення Голови Організації інвалідів Чорнобилю В.Дмитрієнка, в якому він щиро дякує колектив санаторію «Поляна»: «…Не всякий, навіть самий розрекламований санаторій, може похвастати такими лікарями і такими медсестрами. Завжди уважні, завжди і всім як рідні. Взагалі, кваліфікація медперсоналу середньої ланки - це одвічна проблема нашої охорони здоров'я. Але в "Поляни" цієї проблеми немає. Медсестри тут і професійні, і уважні. Тут..

[ Детальніше... ]

ФПУ вітають зі святами

na-sajt       На адресу Голови ФПУ Григорія Осового надходять чисельні вітання з Новим 2018 роком і з Різдвом Христовим.   ФПУ привітали керівники держави, центральних та місцевих органів виконавчої влади, депутати Верховної Ради України. Привітання надходять від органів місцевого самоврядування, державних фондів і установ, підприємств та навчальних закладів, організацій роботодавців. Федерацію профспілок України в особі її Голови привітали міжнародні профцентри і організації, керівники галузевих профспілок, регіональних профоб’єднань, профорганізацій, акціонерних товариств..

[ Детальніше... ]

Втручання профспілок допомогло!

emblems-382 html m417e125a   Всеукраїнська профспілка працівників підприємств торгівлі, громадського харчування та послуг висловила Голові ФПУ Григорію Осовому вдячність за сприяння у вирішенні питання збереження робочих місць підприємців черкаських ринків/   У листі говориться: - від імені членів нашої профспілки, які у липні поточного року були на особистому прийомі у Вас, висловлюємо щиру вдячність! Втручання профспілок допомогло. Наразі питання вирішено на користь підприємців. Сподіваємось на подальшу спільну діяльність..

[ Детальніше... ]

Подяка «Укрбуд» профспілкам

index   На імя Голови СПО об’єднань профспілок, Голови ФПУК Григорія Осовго надійшов лист від керівництва Української державної будівельної корпорації «Укрбуд» наступного змісту:   Вельмишановний Григорію Васильовичу!   Висловлюю Вам свою повагу та щиру вдячність за підтримку позиції Української державної будівельної корпорації «Укрбуд» на будівельному ринку держави та захисту наших інтересів в Кабінеті Міністрів України при розгляді проекту Закону, що мав відмінити Декрет КМУ від 19 лютого 1993 року № 19-93..

[ Детальніше... ]

ФПУ дякують за надану допомогу

DSC05279   На ім’я Голови ФПУ Г.В. Осового надійшов лист від в.о. голови Громадського формування «Щит» С.М.Шкаровського зі словами подяки за надану можливість пройти реабілітацію в лікувальних закладах Федерації профспілок України. У листі наголошується на високій оцінці праці профспілок на підтримку патріотів, які потребують відновлення фізичних і психологічних сил після повернення з АТО .   (Лист додається)   Прес-центр ФПУ  

[ Детальніше... ]

ФПУ дякують

1446186390 5632546dba559   На ім’я Голови ФПУ Григорія Осового надійшов лист від Голови правління ГО «Українське товариство фізичної реабілітаційної медицини» Олександра Владимирова зі словами вдячності за сприяння у проведенні міжнародної конференції «Фізична та реабілітаційна медицина в Україні: стан, проблеми, шляхи їх вирішення у світлі вимог ВООЗ, Секції та Ради фізичної та реабілітаційної медицини Європейського союзу медичних спеціалістів», яка була присвячена запровадженню нових освітніх і професійних стандартів з..

[ Детальніше... ]

ВДЯЧНІСТЬ ЗА ПРИВІТАННЯ!

nov rik   На адресу Голови ФПУ Григорія Осового надійшли вітання з Новим 2016 роком і з Різдвом Христовим від керівників держави,  центральних та місцевих органів виконавчої влади, депутатів Верховної Ради України, органів місцевого самоврядування, державних фондів і установ, підприємств та навчальних закладів, організацій роботодавців. Також привітали Федерацію профспілок України в особі її Голови міжнародні профцентри і організації, керівники галузевих профспілок, регіональних профоб’єднань, профорганізацій, акціонерних товариств профспілок та..

[ Детальніше... ]

Роботодавці та профспілки: спільними зусиллями відродимо українську економіку

header   Федерація роботодавців України надіслала листа-подяку Голові ФПУ Григорію Осовому за його участь у роботі X З'їзду ФРУ.   Консолідована позиція національних роботодавців і профспілок щодо необхідності активних дій, спрямованих на відродження економіки і забезпечення громадян гідно оплачуваними робочими місцями, знайшла своє відображення в схваленому З'їздом Плані модернізації України та спільному Меморандумі щодо його реалізації. Ми впевнені, що спільними зусиллями нам вдасться перемінити ситуацію на краще та забезпечити..

[ Детальніше... ]

Привітання Голові ФПУ Григорію Осовому

d0b4d181d0b7   В.о. Голови Державної служби зайнятості України Наталія Зінкевич привітала Голову Федерації профспілок України Григорія Осового з нагоди 25-ї річниці створення Державної служби зайнятості України.   З тексту привітання: « Висловлюємо Вам щиру подяку за нашу багаторічну тісну співпрацю та Ваш особистий внесок у становлення державної служби зайнятості, увагу і турботу до працівників Служби. Сподіваємось на подальше ефективне та продуктивне партнерство і висловлюємо надію, що завдяки Вашій активній громадянській позиції..

[ Детальніше... ]

Архiв
<< < Липень 2019 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31